Çözüldü xiaomi mi 9 t anti roll back çözümü nedir...

mavrick

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mevlüt
Cihazım
xiomi mi 9 t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global stable
Telefon Modeli
xiaomi mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
iyi geceler arkadaşlar. bu gün root atmaya çalışırken twrp dosyasını yüklerken sistem gitti. bu işlemi daha öncede yapmıştım , mi sitesinden flash ve global kararlı versiyonu yüklemiştim. bu gün aynı işlemi yaptım ama anti rollback error verdi . tuglamı oldu cihazım şimdi, olduysa çözümü var mı. lütfen yardım edin...

HakanYce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
POCO F2 Pro
Meslek
Avukat
Konular
1
Arkadaşlar indirmiş olduğunuz fastboot rom dosyasının uzantsını .tar olarak yapın ve o şekilde klasöre çıkarın. Antirollback hatası giderilmiş olacaktır.
Normalde forumda çok yazmam ama sen nasıl bi kralsın :D Saç baş yoluyordum pc başında halloldu

Oyla:

serhangok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10
Konular
0
fastboot oem device-info komutu verip çıktısını paylaşabilir misiniz?
(bootloader) Verity mode: true
(bootloader) Device unlocked: true
(bootloader) Device critical unlocked: true
(bootloader) Charger screen enabled: false
OKAY [ 0.013s]
finished. total time: 0.013s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>
bana böyle ekran geldi ne yapmalıyım

Oyla:

huzurlum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
huzzurra
Cihazım
MI Max 2
Konular
1
Yükleme yapacağınız rom klasörünü masaüstünüze taşıyın klasör isminde türkçe karakter ve boşluk kullanmayın. En önemlisi cihazın içindeki mi acc kalkmış olsun mi acc yüzünden anti rollback te takılırsınız.

Oyla:

Rasim 5858

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rasim
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Normalde forumda çok yazmam ama sen nasıl bi kralsın :D Saç baş yoluyordum pc başında halloldu
Hocam aynı sorun şuan bendede var nasıl yapacağız valla anlamadım lütfen yardım edin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar indirmiş olduğunuz fastboot rom dosyasının uzantsını .tar olarak yapın ve o şekilde klasöre çıkarın. Antirollback hatası giderilmiş olacaktır.
Hocam antirollback hatası alıyorum bende tgz olarak indirdiğim dosyayı 7z ile çıkarıyorum ben

Oyla:

mehrec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi mi
Konular
0
Bu hatanın çözümünü sadece rom klasörünü direk C içine atarak çözdüm uzun klasör isminden kaynaklanıyor büyük ihtimal
Teşekkürler ben de sayenizde ismi kısaltıp c ye attım. sorunsuz yükledi. Teşekkürler

Oyla:

seyyk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kgm
Cihazım
f2 pro
Konular
0
Bu hatanın çözümünü sadece rom klasörünü direk C içine atarak çözdüm uzun klasör isminden kaynaklanıyor büyük ihtimal
Çok teşekkürler..... anti rollback check error.... hatasını sürekli alıyor flash yapamıyordum. direk c sürücüsüne ismini sadece cc yapıp attım ve oldu... yardımlarınız için çok teşekkürler.

Oyla:

brkdzmk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esat
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Meslek
Bilgisayar Teknike
Konular
3

ya siz ikisiniz nasil bir kralsınız ya gece gece kafayi yediriyordu bana ikinizede çok çok teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız.

Oyla:
Üst Alt