Haber Xiaomi Mi 9 SE satışa sunuluyor! İşte fiyatı ve özellikleri

Şu an orta segmentin en iyi telefonlarından biri olan Xiaomi Mi 9 SE satışa sunuluyor. Telefon, 1 Mart tarihi itibariyle Çin’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. aynı gün itibariyle Japonya’da da raflarda olacak. Pil ve işlemci dışında Mi 9’un tasarım ve öne çıkan başlıca özelliklerini miras alan Mi 9 SE, yarınki satışta büyük ihtimalle dakikalar içerisinde tükenecek. Hatta bu hızlı satışların bir süre devam edeceğini şimdinden söyleyebiliriz.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ekrana gömülü parmak izi tarayıcısına sahip olan Mi 9 SE’de aynı zamanda holografik illüzyon tasarımı görüyoruz. Arkada üçlü kamera, önde ise 20 megapiskellik bir kameranın yer verildiği telefonda 5.97 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alıyor. Mi 9 SE’nin en geç nisan ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Xiaomi Mi 9 SE özellikleri
  • 5,97 inç büyüklüğünde Full HD + (1080 × 2280 piksel) çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 600 nit parlaklık,60000: 1 kontrast oranı, Corning Gorilla Glass 6 koruma
  • 10 nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdek Snapdragon 712 işlemcş (Çift çekirdek 2.3 GHz Kryo 360 + altı çekirdek 1.7GHz Kryo 360), Adreno 616 GPU
  • 6GB LPDDR4x RAM, 64 GB / 128 GB (UFS 2.1) depolama alanı
  • Çift sim kart desteği
  • Android 9.0 (Pie) tabanlı MIUI 10
  • 1 / 2.0 ″ büyüklüğünde 28 megapikel çözünürlüklü Sony IMX586 sensörlü ana kamera, 0.8μm piksel boyutu, f / 1.75 diyafram, LED flaş, 8MP ikinci kamera, 13MP ultra geniş açılı üçüncü kamera
  • 20MP ön kamera
  • Ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı
  • Çift 4G VoLTE, WiFi 802.11ac çift bantlı (2 × 2 MU-MIMO), Bluetooth 5, GPS / GLONASS / Beidou, NFC, USB type-c
  • 18W hızlı şarjlı 3.070 mAh pil
Xiaomi Mi 9 SE fiyat
  • 6GB RAM + 64GB depolama 297 $
  • 6GB RAM + 128GB depolama 341 $

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Fiyatı çok iyi. Mi 8 SE gibi Türkiye'de uygun fiyatlara bulunacaksa kaçırılmaması gereken bir telefon bence.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Ben mi 8 se nin düşmesini bekleyeceğim =))))

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Japonya'da sunuluyorsa global bir rom yazılmış güzel bir haber firmalar bazen hızlı aksiyon alamıyorlar Mi 8 SE de deki satış başarısını görüp global rom ile tekrar satışa sunsalardı daha iyi bir satış grafiği elde edebilirlerdi.Orta üst segment şuan ekmeğin bulunduğu yer amiyane tabirle.İnsanlar ne çok para vereyim nede çok kötü olsun cihazları seçmeye başladılar.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Japonya'da sunuluyorsa global bir rom yazılmış güzel bir haber firmalar bazen hızlı aksiyon alamıyorlar Mi 8 SE de deki satış başarısını görüp global rom ile tekrar satışa sunsalardı daha iyi bir satış grafiği elde edebilirlerdi.Orta üst segment şuan ekmeğin bulunduğu yer amiyane tabirle.İnsanlar ne çok para vereyim nede çok kötü olsun cihazları seçmeye başladılar.

Global rom yayınlamak bu kadar mı zordu Xiaomi için, güzelim telefonu hiç ettiler.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Benim de anlamdım konu cihaz çıkar çıkmaz hemem bütün diller olmasi lazım kaldı ki bu cihazlar miui 10 ile gelecek ve miui 10 çıkalı kaz zaman oldu.. Bu kadar cihaz yapıp satan firma 10 dili nasıl ekleyemez akıl karı değil..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Benim de anlamdım konu cihaz çıkar çıkmaz hemem bütün diller olmasi lazım kaldı ki bu cihazlar miui 10 ile gelecek ve miui 10 çıkalı kaz zaman oldu.. Bu kadar cihaz yapıp satan firma 10 dili nasıl ekleyemez akıl karı değil..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında dil ile ilgisi yok pazarla ilgisi var , Mi 8 se de var bir bu sorun oda çin pazarına özel olmasındna kaynaklı google ile ilgili neredeyse hiç bir şey yok içinde orada yasak çünkü , gibi ülkeye özel gerisinde zaten global rom var her dil olan

Üst Alt