Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
Telefonum çinden geldiğinde çin romu yüklüyken Ana sayfada ekranı sağa kaydırdığım zaman kısayollarda adım sayar gözüküyordu. Ama global romda bu yok. Kısayollara çıkması için bir ayar yapılıyor mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-02-23-46-57-896_com.miui.home.png
    Screenshot_2018-12-02-23-46-57-896_com.miui.home.png
    662,7 KB · Görüntüleme: 88

tahakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha Kan
Cihazım
Mİ8
Konular
0
Hocam xaominin kendi sayfasında 1.6 gb gözüküyor global rom. Burdaki linkteki ise 2.4 Gb bu fark neden ?

Hocam ben buradaki arkadaşın paylaştığı Fastboot (Miui 10 Haftalık V8.11.2) Android 9 Pie; sürümünü yükledim fastboot üzerinden. Xiaomi sitesinde yükleme kısmında 1.6 gb olan dahili hafıza üzerinden yol göstererek yapılan.

Umudcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi8 EE
Konular
1
Tesekkurler
Edit: Açık alanda kişisel bilgi paylaşımı yapılamaz.

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaslar mi8 explorer edition aldim çinden çin roomlu uzun zamandir iphone kullaniyorum satadabilirim turkce de yaptirabilirim iki durum icinde yardim istiyorum

Edit: Açık alanda kişisel bilgi paylaşımı yapılamaz.
Satacaksanız alışveriş bölümünü, Türkçe yapacaksanız cihazınız ile ilgili bölümü takip edebilirsiniz.
Lütfen açık alanda kişisel bilgi paylaşımı yapmayınız. Mesajınız düzenlenmiştir.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
şuan hepsiburadada satılan ithalatçı garantili;ürün açıklamasında global yüklü deniyor;bunlara kutu açılıp global rom yüklendiyse ,artık cihaz global olup sorunsuz bir şekilde android 9 pie güncellemelerini alıyormu telefon.bu telefonlar bekletilip belli bir süreden sonramı global rom atıldı.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
şuan hepsiburadada satılan ithalatçı garantili;ürün açıklamasında global yüklü deniyor;bunlara kutu açılıp global rom yüklendiyse ,artık cihaz global olup sorunsuz bir şekilde android 9 pie güncellemelerini alıyormu telefon.bu telefonlar bekletilip belli bir süreden sonramı global rom atıldı.
evet artık global olmuş oluyor ve güncellemeleri alabiliyor.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
global cihazlarla çin romlu cihazları tüm bağlantı özellikleri aynımı oluyor peki;apple cihazlarda usa de değişik kodlu cihazlar oluyor, xiaomi rom ve şarj soketi dışında tüm hardware özellikleri aynımı.

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
global cihazlarla çin romlu cihazları tüm bağlantı özellikleri aynımı oluyor peki;apple cihazlarda usa de değişik kodlu cihazlar oluyor, xiaomi rom ve şarj soketi dışında tüm hardware özellikleri aynımı.
herşeyi aynı hiçbir farkı yok üretim yeri sanırım hindistan oluyor çin romlarda, globaller çin üretimli herhalde, ama bundada tam emin değilim. Sonuçta herşeyi aynı farkı olmuyor.

Failunmechul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
5

Merhaba ben hepsi burada satıcısından ürünü temin ettim. Cihaz global versiyon olarak orjinal
geldi.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Merhaba ben hepsi burada satıcısından ürünü temin ettim. Cihaz global versiyon olarak orjinal
geldi.
nasıl yani kutunun yanında kırmızı global yazıyormu;şarj aleti türkiye versiyonmu?şuan bonusla 2825 tl ye geliyor ama çin roma sonradan eklenen rom yazıyor açıklamasıda o yönde.n11 de 2900 tl ye fabrikasyon global romlu satılıyor.cihazın garantsi ritzymi deltamı.

Üst Alt