Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
Arkadaşlar ekranda patlama sorunu olan var mı ??Son kararlı sürümü yüklendikten sonra bu sorun ile karşılaşmaya başladım .
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Global olmamasından olabilir mi ki ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Veya bir güncelleme sonrası mı oluştu?
Miui 10 geldikten sonra oldu cihazı çin romu ile kullanan arkadaşlar var onlarda da aynı problem var

Oyla:

gok_ker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
Bu telefon şaka gibi. En son 10.1.1.0 güncellemesiyle sorunum bitmişti. 2 gün önce 10.1.2.0 geldi, yüklemez olaydım. Sorun devasa arttı. Çok daha fazla flaş çakmaları olmasını bırakın, telefon açılmıyor bazen, krize girip kendi kendine kapanıyor. Ayrıca eskiden her zaman açık modu aktifken yapıyordu sorunu, şimdi her şekilde yapıyor. Telefondan soğudum ya

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Bu telefon şaka gibi. En son 10.1.1.0 güncellemesiyle sorunum bitmişti. 2 gün önce 10.1.2.0 geldi, yüklemez olaydım. Sorun devasa arttı. Çok daha fazla flaş çakmaları olmasını bırakın, telefon açılmıyor bazen, krize girip kendi kendine kapanıyor. Ayrıca eskiden her zaman açık modu aktifken yapıyordu sorunu, şimdi her şekilde yapıyor. Telefondan soğudum ya
Hocam otomatik parlaklığı kapatıp kullanın karanlık ortamda parlaklığı bugün yazisindaki g harfinin altında kullanmayın. Bide bu dediğiniz gibi acilmamaya başlarsa ekran parlaklığını artırıp YouTube den burn fix yada dead pixel fix videosu açıp en az bi üç saat açık bırakın gerçekten işe yarıyor

Oyla:

gok_ker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
Hocam otomatik parlaklığı kapatıp kullanın karanlık ortamda parlaklığı bugün yazisindaki g harfinin altında kullanmayın. Bide bu dediğiniz gibi acilmamaya başlarsa ekran parlaklığını artırıp YouTube den burn fix yada dead pixel fix videosu açıp en az bi üç saat açık bırakın gerçekten işe yarıyor
Yok hocam olmuyor. Daha önce dediğinizde de denemiştim, olmamıştı tabi. İşin kötüsü parmak iziyle açtığımda bazen ekran gelmiyor, bunu ısrarla yapmaya devam ettiğinde tuhaf biçimde kilitlenip, ekran çok kısık bir şekilde yeniden başlıyor kendi kendine. Birde bu yeni güncellemeden sonra şarjdayken LED yanmıyor, tabiki ayarı açık.
Gerçekten anlamak mümkün değil, bu firma ilk defa telefon tasarlamıyor, üretmiyor, ama ilk defa üretir gibi acemilik görüyorum. Sanırım servis ve belkide iade süreci başlatacağım. Bu şekilde kullanamam

Oyla:

kuskanct

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kuskanct
Cihazım
mi 8
Konular
0
Allah aşkına bir cozum yok mu hala beyler. Bu nasil iş. Yaşam kalitem mahvoldu. Ticaretimi ve bankacilik işlerimi etkiliyor. Lutfen bir çözum bulunuz

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Allah aşkına bir cozum yok mu hala beyler. Bu nasil iş. Yaşam kalitem mahvoldu. Ticaretimi ve bankacilik işlerimi etkiliyor. Lutfen bir çözum bulunuz

Resmi forumda konu mevcut bugün kontrol ettim henüz çözüm bulunmamış. Sorunu yaşayan bir çok kullanıcı var bundan farklı konularda mevcut

Oyla:
Üst Alt