jumper43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
s6
Konular
1
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.Mi 8 almayı düsünüyorum. global muhabbetleri kafamı karıstırdı. Sizin aldıgınız güvenilir site/satıcı varmı. varsa önerebilirmisiniz.

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

Ayrıca GittiGidiyor ve N11.com u da kullanabilirsin ancak yukarıda verdiğim linkler benim ilk tercihlerimdir :)

Oyla:

jumper43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
s6
Konular
1

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

Ayrıca GittiGidiyor ve N11.com u da kullanabilirsin ancak yukarıda verdiğim linkler benim ilk tercihlerimdir :)
Bu sitelerde satıldığını biliyorum ama bir sürü satıcı var. Hangisinin güvenilir , garantisi neresi globalmi yoksa rom yüklemelimi onu bilmiyorum.Alım yaptıysanız ,yaptıgınız satıcı firmayı belirtebilirmisiniz.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bu sitelerde satıldığını biliyorum ama bir sürü satıcı var. Hangisinin güvenilir , garantisi neresi globalmi yoksa rom yüklemelimi onu bilmiyorum.Alım yaptıysanız ,yaptıgınız satıcı firmayı belirtebilirmisiniz.
Hocam bu sitelerde Global Rom olmayan satan yoktur. Ürün yorumlarını kovalayabilirsiniz. Siteler Türkiye nin en büyük alışveriş siteleri . Zaten ürünlerin başlıklarında ürün İthalatçı garantili mi Xiaomi Türkiye Garantili mi KVK garantili mi olduğu yazıyor. Sadece ufak bir araştırma yapmanız yeterli.Ürün yorumları size ışık tutacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu sitelerde Global Rom olmayan satan yoktur. Ürün yorumlarını kovalayabilirsiniz. Siteler Türkiye nin en büyük alışveriş siteleri . Zaten ürünlerin başlıklarında ürün İthalatçı garantili mi Xiaomi Türkiye Garantili mi KVK garantili mi olduğu yazıyor. Sadece ufak bir araştırma yapmanız yeterli.Ürün yorumları size ışık tutacaktır.
Hepsiburada nın kendi satıcısı olduğu ürünler, Trendyol, Ve MIUI Türkiye direkt firma bazında satış yaptığından içinizi rahat ettirmek adına bunları tercih edebilirsiniz ancak diğer satıcılarda sorun yaşayacağınızı sanmam. Yorumlar ışık tutar :)

Oyla:

Gokbet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökberk
Cihazım
İphone 6
Konular
4
Ben telefonu Hepsiburada dan aldım . 1 ay olacak