Haber Xiaomi Mi 7’nin Yeni Görselleri Göz Kamaştırıyor!

Xiaomi takipçilerinin merakla beklediği amiral gemisi Mi 7’nin göz kamaştırıcı ve gerçekçi render’ları elimize ulaştı.

Xiaomi takipçilerinin merakla beklediği amiral gemisi Mi 7’nin göz kamaştırıcı ve gerçekçi render’ları elimize ulaştı.
2018 yılının başında çıkacak olan amiral gemisi telefonları Snapdragon 845 yonga setinin çalıştıracağı büyük bir ihtimal olarak görülüyor. Xiaomi Mi 7’nin de bu telefonlar arasında yer alacağı tahmin ediliyor. Mi 7’nin görüntüsü hakkında hiçbir bilgi bulunmasa da akıllı telefon piyasasına şöyle bir baktığımızda özellikleri hakkında tahmin yürütülebilir. Elimize ulaşan görsellerde de görüleceği üzere Mi 7’de tam ekran kullanılması bekleniyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görsellerin kaynağına göre Xiaomi Mi 7, cam gövdeye ve paslanmaz çelik çerçeveye sahip olacak. 5.8 inç ekrana sahip telefonun ekran oranının 18:9 olması bekleniyor. Gorilla Glass 5 ile kaplanacağı düşünülen ekranın AMOLED ve 2560×1440 çözünürlükte olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi 7, Snapdragon 845 yonga seti ile dünyadaki en cazip ve hızlı cihazlardan biri olacağa benziyor. 6GB/128GB ve 8GB/256GB RAM/ROM seçenekleri ile gelmesi beklenen cihazın 3950mAhbatarya, çift SIM desteği ve Android 8.0 Oreo tabanlı MIUI 9 ile kutudan çıkacağı tahmin ediliyor.

Mi 7’nin diğer modellerde olduğu gibi kamera konusunda da başarılı olacağı öngörülüyor. Telefonda, f/1.7 açıklığa sahip 19MP arka ve 16MP ön kamera olması bekleniyor. Eğer render’lar doğru çıkarsa Xiaomi Mi 7, çerçevesiz ekran konusunda beklenen Galaxy S9 ve iPhone X ile büyük bir yarış içerisinde olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Çinli akıllı telefon üreticisinin önümüzdeki yıl tanıtacağı amiral gemisi Xiaomi Mi 7 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Cihaz özellikleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçmek için kolları sıvamış durumda.

Xiaomi, bir diğer Çinli akıllı telefon üreticisi ‘in bu yıl başlattığı yapay zeka teknolojisini gelecek yıl duyuracağı telefonlarda kullanacağını belirtti. Şu sıralar Samsung’un da üzerinde çalıştığı ve Galaxy S9 modellerinde kullanacağı yapay zeka tabanlı bir arayüzün yer alacağı bir süredir gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Xiaomi cephesinde ise Çin’de devam eden Dünya İnternet Konferansı‘nda konuşan Xiaomi CEO’su Lei Jun, 2018’de yapay zekaya odaklanacaklarını belirtti.

Konuya ilişkin ilk veriler ise, Mi 7 modelinde yapay zeka tabanlı bir kamera sisteminin yer alacağı şekilde. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak Mi 7, çift kamera ile gelecek. Tek renkli + RGB çift kamera sistemine sahip olacağı tahmin edilen telefonda 12 MP’lik Sony IMX380 ve 20 MP’lik Sony IMX350 sensör yer alması bekleniyor.

Cihaz, Snapdragon 845’in derin anlama ve makinesel öğrenme özellikleri sayesinde sahneyi ve nesneyi tanımanın yanında düşük ışıkta etkileyici fotoğraflar çekebileceği iddia ediliyor.

Xiaomi Mi 7 muhtemel özellikleri
  1. 6 inç büyüklüğünde Full HD+, 18:9 oranında OLED ekran
  2. Parmak izi okuyucu
  3. 6 GB RAM
  4. 64 GB veya 128 GB dahili depolama
  5. 3D yüz tanıma teknolojisi
  6. Qi kablosuz şarj
  7. 3350 mAh batarya
  8. Android 8.0 Oreo işletim sistemi

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
çok iyi telefonda bu özelliklere 3500 altına inmez heralde

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Çinli akıllı telefon üreticisinin önümüzdeki yıl tanıtacağı amiral gemisi Xiaomi Mi 7 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Cihaz özellikleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçmek için kolları sıvamış durumda.

Xiaomi, bir diğer Çinli akıllı telefon üreticisi ‘in bu yıl başlattığı yapay zeka teknolojisini gelecek yıl duyuracağı telefonlarda kullanacağını belirtti. Şu sıralar Samsung’un da üzerinde çalıştığı ve Galaxy S9 modellerinde kullanacağı yapay zeka tabanlı bir arayüzün yer alacağı bir süredir gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Xiaomi cephesinde ise Çin’de devam eden Dünya İnternet Konferansı‘nda konuşan Xiaomi CEO’su Lei Jun, 2018’de yapay zekaya odaklanacaklarını belirtti.

Konuya ilişkin ilk veriler ise, Mi 7 modelinde yapay zeka tabanlı bir kamera sisteminin yer alacağı şekilde. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak Mi 7, çift kamera ile gelecek. Tek renkli + RGB çift kamera sistemine sahip olacağı tahmin edilen telefonda 12 MP’lik Sony IMX380 ve 20 MP’lik Sony IMX350 sensör yer alması bekleniyor.

Cihaz, Snapdragon 845’in derin anlama ve makinesel öğrenme özellikleri sayesinde sahneyi ve nesneyi tanımanın yanında düşük ışıkta etkileyici fotoğraflar çekebileceği iddia ediliyor.

Xiaomi Mi 7 muhtemel özellikleri
  1. 6 inç büyüklüğünde Full HD+, 18:9 oranında OLED ekran
  2. Parmak izi okuyucu
  3. 6 GB RAM
  4. 64 GB veya 128 GB dahili depolama
  5. 3D yüz tanıma teknolojisi
  6. Qi kablosuz şarj
  7. 3350 mAh batarya
  8. Android 8.0 Oreo işletim sistemi

Hocam paylasininiz icin teşekkürler. Fakat o ekrana o batarya olmaz umarim. En azindan 3600 Mah batarya beklerim ben o ekranda. Hatta Huawei gibi 4000 Mah batarya sunmalari lazim. Kamera konusunda Huawei yi örnek alacaklar gibi, umarim artik düşük ışık koşullarında da iyi sonuclar elde eder.

Eğer ilk gorseldeki gibi gelirse Mi7, düşünmeden Mi6yi değiştiririm.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bataryanın artması gerek 1 günü zor çıkarır eğer aynı kalırsa ayrıca bu iphone x ile yarış halinde herhalde aynısı neredeyse , daha özgün bişey bekliyoruz

PesimistEP-5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Beni de unutmayın Skorpi hocam. İki gün aşırı kullanım sağlıyor masaAllah