Yardım Xiaomi mi 6 TWRP kuramiyorum

esgal67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
göktuğ
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Merhabalar konuyu yanlis yere actiysam affola forumda yeniyim telefonumda global stable 11.06 rom var bundan önce rootluydu bu romu atinca twrp gitti tekrar yuklemek istedigim zaman cmd ekranina "fastboot flash recovery twrp.img" komutunu yazdigim zaman enterliyorum hicbir sey olmuyor saatlerce oyle kaliyor ve kabloyu cikardigim zaman failed diyor SS de birakiyim yardimci olmak acisindan
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
arastirmadigim yer sormadigim kimse kalmadi bunun nedeni ne olabilir lutfen yardim edin..

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Hocam ekran görüntüsünde senin pcde windows sınama modunda şu an, bende de öyle olmuştu. Sınama modundan çıkar (nette arat bulursun) öyle gerekli işlemleri yap

esgal67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
göktuğ
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
Hocam ekran görüntüsünde senin pcde windows sınama modunda şu an, bende de öyle olmuştu. Sınama modundan çıkar (nette arat bulursun) öyle gerekli işlemleri yap
sınama modunu kapattım sürücü imzasını da devre dışı bıraktım yine de hala hiç tepki yok kafayı yemek üzereyim..

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Hocam sınama modunda sıkıntı yok sürücü imza zorlamasını kapatınca öyle olabiliyor esgal67 hocam şu aşşığıdaki taktik ile deneyiverin.

esgal67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
göktuğ
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
burada kalıyor hiç tepki yok ve ardından komut da yazılmıyor sanki cmd ekranı donmuş gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sınama modunda sıkıntı yok sürücü imza zorlamasını kapatınca öyle olabiliyor esgal67 hocam şu aşşığıdaki taktik ile deneyiverin.
bakıyorum hocam

Ekli dosyalar

• a.png
    a.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 20

esgal67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
göktuğ