Yardım Xiaomi Mi 6 Kulaklık Ses Sorunu

furkan188

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
GM Discovery
Konular
5
Kulaklık takılı iken müzik çalarda şarkı dinlerken ses birden artıp azalıyor bu sorunu yaşayan var mı?
Miui 8.5.1.0 Kararlı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Rusların güzel işler çıkarmasının sebebini ben Votka'ya bağlıyorum ve görüşlerinize aynen katılıyorum...19.10 güncellemesini bekliyorum, çıksın, hemen yükleyeceğim ve haftalardır ingilizce kullanmaktayım....Custom Rom kullanıyor hissini veriyor en azından....Dil konusunda Sayın suatsari hocamızın kendileri ile teması oldu ve kesinlikle başka dil eklemek istemediklerini belirttiler....bunlarda ayrı bir cins millet maalesef...

Çok ilginç hocam, neden farklı dil eklemek istemezler ki yani? Bu duruma oldukça üzüldüm. Milliyetçilik de değil bu durum, farklı bir sebebi olması lazım ama. Dediğiniz gibi ayrı bir cins kısmına tamamen katılıyorum. En iyisini biz yaparız diye, sanki burunları biraz havaya kalkmış olarak düşünüyorum hocam. Bildiğim kadarıyla Miui Pro bu özellikler konusunda bu denli özelleştirme ve özellik içeren tek rom; Miui arayüzünü kullanan.

Oyla:

xiery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Asus
Konular
0
Aynı sorun Bende de vardı birde eski sürüme göre daha az ses geliyordu. Şimdi bluetooth kulaklık aldım hiçbir sıkıntı yok

Oyla:

unalgungor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unal
Cihazım
MI6 64gb
Konular
1
Ayni sorun bendede var cozum bulan oldumu miui 9 global 7.10.19 var bende
Ses kisiliyir tekrar artiyor muzik degistirince kisiliyor sonra acilmiyor vs
orjinal iphone kulakliktami yapiyor bu sorunu acaba

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bu sorun yüzünden ya Miui 8 Stabil 8.2.2.0'a geçeceksiniz, yada China Beta tabanlı Xiaomi Eu, Epic rom gibi romlara geçeceksiniz.

Oyla:

caner.h.vural

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
mi 6
Konular
5
Abi yeter bu telefon duzelmiycek sanırım sorunlar.
Satıyorum almak isteyen mesaj atsin

Oyla:

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Xaomı den bir sorumlu kişiyle msj laştım sorunu okuyunca çok garip dedi şaşırdı bende anlam veremedim onlarda nasıl olmuyor bu cihaz ordan buraya gelirken yoldamı birşey oluyor problemi üst düzey birimleri ile paylaşacağını söyledi düzelir inşallah telefonda müzik dinlemeyi unuttum

Oyla:

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Bu durum donanımsal bir sorun değil, yazılımsaldır. Yani yüklü rom ile doğrudan alakalıdır. Şöyle ki o ani ses yükselmesinde sesin, izin verilenden daha fazla çıkması yani standardın üzerinde bir artış donanımsal olarak mümkün. 3. Parti müzik çalarlarda sesin ekstra arttırılabildiğini görürsünüz. Bu artışlarda da seste bozulmalar olur arttırdıkça. Peki sorun hangi romlarda? Biz 3 arkadaş mi 6 aldık. 2 arkadaşımınki de aldığımızda miui 8.5.2.0 sürümdeydi; benimkisi ise 8.5.1.0. Şuan hepimizde 9 var ama benim telefonumda bu sorun yokken onlarınkinde var. Ya güncelleme ile düzeltecekler ki öyle olmak zorunda. Düzeltmezlerse rom yüklemeniz gerekir.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xaomı den bir sorumlu kişiyle msj laştım sorunu okuyunca çok garip dedi şaşırdı bende anlam veremedim onlarda nasıl olmuyor bu cihaz ordan buraya gelirken yoldamı birşey oluyor problemi üst düzey birimleri ile paylaşacağını söyledi düzelir inşallah telefonda müzik dinlemeyi unuttum

Benimde aklima Bluetooth kulaklik ile müzik dinleyecekleri geldi hocam Global Rom gelistiricilerinin. Type C olunca hic kablo, dönüştürücü vs. Uğraşmayıp Bluetooth kulaklik kullanıyorlar sanirim.

Çin de ise zaten China Rom kullandiklari icin ses sorunu yok.

Oyla:
Üst Alt