Yardım Xiaomi Mi 6 Kulaklık Ses Sorunu

furkan188

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
GM Discovery
Konular
5
Kulaklık takılı iken müzik çalarda şarkı dinlerken ses birden artıp azalıyor bu sorunu yaşayan var mı?
Miui 8.5.1.0 Kararlı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caner.h.vural

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
mi 6
Konular
5
Mi6 kullanıyorum mi kulaklık ve eu 7.9.21beta hiç sorun yok hatta mükemmel diyebilirim.

Nasıl yok ses sorunu yok mu kulaklıkla

Oyla:

mservet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
30
Nasıl yok ses sorunu yok mu kulaklıkla

Özellikle belirterek mi kulaklık kullandığımı söyledim ve gerçekten iyi bir ses var

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Özellikle belirterek mi kulaklık kullandığımı söyledim ve gerçekten iyi bir ses var

Xiaomi Eu beta da ses sorunu yok hocam, memnun kalmanız normal bu yüzden :)

Ses sorunu Xiaomi Global Stabil 8.5.1.0 ve Global Beta Miui 9'larda var.

Miui Global Stabil 8.2.2.0'da ses sorunu yok, Global Stabil rom kullanmak isteyenler bu roma (Yani bir önceki rom) geçebilirler.

Oyla:

Bulent75

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir !!!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
7,0
Cihazım
xaomi mi6
Konular
1
Merhaba,
Mi 6 Global 8.5 Kararlı kullanıyorum. Bende de kulaktıkta ani artışlar ve azalışlar oluyor. Müzik dinlerken mesaj yazayım derken birden artıyor. Ana menüye dönünce birden düşüyor. Veya whatsapp'a giriyorum çıkıyorum yine aynı şey oluyor. Kullandığım kulaklık iphone orjinal kulaklığı acaba kulaklıkla ilgilimi yoksa yazılımsal mı anlamadım.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Merhaba,
Mi 6 Global 8.5 Kararlı kullanıyorum. Bende de kulaktıkta ani artışlar ve azalışlar oluyor. Müzik dinlerken mesaj yazayım derken birden artıyor. Ana menüye dönünce birden düşüyor. Veya whatsapp'a giriyorum çıkıyorum yine aynı şey oluyor. Kullandığım kulaklık iphone orjinal kulaklığı acaba kulaklıkla ilgilimi yoksa yazılımsal mı anlamadım.

Yazılımsal olduğu söyleniyor hocam. Ben hiç global romu kullanmadığım için deneyemedim tabi, bu yüzden herkesin söylediğini belirtebiliyorum ancak.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba,
Bu sorun bugünkü global beta da düzeltilmiş galiba

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bu sorun bugünkü global beta da düzeltilmiş galiba

Düzeltilmişse iyi olmuş hocam, Çünkü China Beta tabanlı Xİaomi Eu, Epic rom gibi romlarda sorun yokken, Global Beta'da sorun olması saçma oluyor biraz. Fakat Global Stabil rom kullananlar içinde, en azından bu olay için ufak bir güncelleme verilse iyi olur. Sanırım Miui 8 Beta - 7.7.20'deki özellikler için, ekstra güncelleme verilmeden Miui 9 Stabil sürümü gelecek... Xiaomi'yi bu konuda anlayamıyorum, boşa fazla efor sarfediyor gibi geliyor 4 farklı rom çıkarttıkları için...

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Düzeltilmişse iyi olmuş hocam, Çünkü China Beta tabanlı Xİaomi Eu, Epic rom gibi romlarda sorun yokken, Global Beta'da sorun olması saçma oluyor biraz. Fakat Global Stabil rom kullananlar içinde, en azından bu olay için ufak bir güncelleme verilse iyi olur. Sanırım Miui 8 Beta - 7.7.20'deki özellikler için, ekstra güncelleme verilmeden Miui 9 Stabil sürümü gelecek... Xiaomi'yi bu konuda anlayamıyorum, boşa fazla efor sarfediyor gibi geliyor 4 farklı rom çıkarttıkları için...
Çinlilerin işine akıl sır erdirmek için kendimizi zorlamayla gerek yok bence, en iyisi beklemek ve cihazın mevcut haliyle keyfini çıkarmak, en azından ben öyle yapıyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Çinlilerin işine akıl sır erdirmek için kendimizi zorlamayla gerek yok bence, en iyisi beklemek ve cihazın mevcut haliyle keyfini çıkarmak, en azından ben öyle yapıyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam onuda yapamıyoruz ki. Miui Pro romda tam istediğim özellikler var, fakat Epic romdaki akıcılığı ve stabiliteyi yakalayamadığım için kullanamıyorum bir türlü. Xiaomi Eu ekibi, neden Quick Card'ı çıkartır ki Romdan anlamıyorum. Miui Pro ekibi, Quick Card üzerine Face Unlock bile ilave etti, tebrik ederim kendilerini yani. Keşke Miui Pro ekibi de en azından Xiaomi Eu romlardaki dilleri ekleseler, desteklenmeyen kısımlar ingilizce kalsın yine sorun yok. Fakat buna düzgün bir şekilde çare bulmak lazım, yada Epic rom misali, Miui Pro romunun dil eklenmiş yeni editlenmiş halini yapsa bir geliştirici.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam onuda yapamıyoruz ki. Miui Pro romda tam istediğim özellikler var, fakat Epic romdaki akıcılığı ve stabiliteyi yakalayamadığım için kullanamıyorum bir türlü. Xiaomi Eu ekibi, neden Quick Card'ı çıkartır ki Romdan anlamıyorum. Miui Pro ekibi, Quick Card üzerine Face Unlock bile ilave etti, tebrik ederim kendilerini yani. Keşke Miui Pro ekibi de en azından Xiaomi Eu romlardaki dilleri ekleseler, desteklenmeyen kısımlar ingilizce kalsın yine sorun yok. Fakat buna düzgün bir şekilde çare bulmak lazım, yada Epic rom misali, Miui Pro romunun dil eklenmiş yeni editlenmiş halini yapsa bir geliştirici.
Rusların güzel işler çıkarmasının sebebini ben Votka'ya bağlıyorum ve görüşlerinize aynen katılıyorum...19.10 güncellemesini bekliyorum, çıksın, hemen yükleyeceğim ve haftalardır ingilizce kullanmaktayım....Custom Rom kullanıyor hissini veriyor en azından....Dil konusunda Sayın suatsari hocamızın kendileri ile teması oldu ve kesinlikle başka dil eklemek istemediklerini belirttiler....bunlarda ayrı bir cins millet maalesef...

Oyla:
Üst Alt