Yardım Xiaomi Mi 6 Kulaklık Ses Sorunu

furkan188

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
GM Discovery
Konular
5
Kulaklık takılı iken müzik çalarda şarkı dinlerken ses birden artıp azalıyor bu sorunu yaşayan var mı?
Miui 8.5.1.0 Kararlı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Arkadaşlar benim mi 6 da da kendi müzik çalarında müzik dinlerken bildirim geldiğinde yada oyun açıp kapadığımda ses o kadar çok yükseliyor ki kulağım patlayacak gibi oluyor ama sesde bozulma olmuyor. Sıradaki şarkıya geçince ses eski haline dönüyor. Jet audio yükledim bunda artma olmuyor ama bi süre sonra dalgalanmalar meydana geliyor. Bu da demek oluyor ki ses kapasitesi çok yüksek ama bunu sınırlandırmışlar. Yazılımsal bir sorun. İnşallah güncelleme ile hallolur.
Beta sürümü kurarsanız düzeliyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

caqo96

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cavid
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
Bendede benzer bir sorun var xiaomi normal kulakici kullaniyorum mi 6 type c konnektoruyle iste neyse. Ses az geliyor bana . İphone takinca kulaklik cosuyor yuksek geliyor ama bunda az geliyor lanet olsun. Bunu nasil duzelte biliriz 9.2 stabil galiba bende rom

Oyla:

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Eu Beta yüklü EpicRom da yüklüydü. İkisinde de sorun yaşamadım. Spigen Bluetooth kulaklık bomba gibi ses veriyor

Oyla:

şuayyip

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şuayyip
Cihazım
mi6
Konular
0
Miui 9a geçtiğim de bana da olmuştu.. Muhtemelen Yazılımsal..

Çoktandır kulaklık takıp denemedim..

Deneme yapan başka bir arkadaşımız olursa Bilgilendirir..
Gerçekten kulaklıkla sesi çok kötü artık müzik dinlemiyorum

Oyla:

ugurtp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhaba
Mi 6 telefonla konuşurken karşı tarafın sesi yankılı olarak geri dönüyormuş. Nedendir acaba?

Oyla:

ilkseo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkseo
Cihazım
Mi6
Konular
0
Mi 6 - MIUI 9.5.6 Kararlı en son sürümü kullanıyorum. Normal 20tl ye aldığım kulakiçi kulaklığa dönüştürücüyle kullanıyorum.
Araştırdım benim gibi yüzbinlerce insan madur ama son sürümde bile çözememişler bu sorunu.

Kendi playerini veya marketten indirdiğim diğer playerlerı denedim sorun çözülmedi.

Evde veya sessiz bir yerde müzik dinliyorsanız sorun yok ama dışarda yürürken müzik dinliyorsanız ses kısma tuşuna hayaletler basıyor sanki kendi kendine kısılıyor. Ses açma bölümünden açıyorsunuz 10-15 saniye sonra tekrar kısılıyor.

Yazılımsal anlamda Xiaomi sanki stajyerlerin hazırladığı bir telefon gibi duruyor. Rezalet yani. Müzik dinlemek için Mi 6 dan kurtulup başka bir telefon bakmaya başladım.

Müzik dinliyorsanız Mi6 dan uzak durun derim.

Oyla:

WseQ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Yavuz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Başka fark eden var mı bilmiyorum ama ses dışarıdayken kısılıyor evdeyken normal sonra şans eseri kulaklık mikrofonuna üfleyince sesin kısıldığını farkettim büyük ihtimal gürültü engellemek amaçlı telefon ses kısıyor kulaklık mikrofonunu bantlayarak ya da kulaklığın mikrofonunu kıyafetinizle koruyarak sorunu çözebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt