Soru Xiaomi mi 6 ekran koruma ve arka kılıf tavsiye.

• Konbuyu başlatan map
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 145
  • Görüntüleme 40K

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
merhaba mi6 için ekranı prüzsüz boşluk kalmadan tam olarak kaplayan ekran koruyucu tavsiyesi olan varmı acaba? birde arka gövde için siyah kaliteli bir kılıf bakıyorum. bilğisi olan ve türk sitesi tavsiyesi olan varsa sevinirim..

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Bu model ekran koruyucuya ne dersiniz?

Diğer temperliden aldım lakin sağ ve sol taraflarda boşluk kalıyor ekran kavisli olduğu için, konu ile ilgili arkadaşlar yukarıdaki linkteki koruyucu için ne derler?

Oyla:

Evren026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
evren
Cihazım
5S - Mi6
Konular
1
Bu model ekran koruyucuya ne dersiniz?

Diğer temperliden aldım lakin sağ ve sol taraflarda boşluk kalıyor ekran kavisli olduğu için, konu ile ilgili arkadaşlar yukarıdaki linkteki koruyucu için ne derler?
Toz alıyor diyorlar en güzeli pet film darbe almadıktan sonra çizilmesini önlesin yeterli bana kalırsa 360 case çıkartırlar onu bekliyorum en azından komple bir koruma sağlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Toz alıyor diyorlar en güzeli pet film darbe almadıktan sonra çizilmesini önlesin yeterli bana kalırsa 360 case çıkartırlar onu bekliyorum en azından komple bir koruma sağlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu linkteki mika değil.

Silikon ya da akrilik yapıda bir koruyucu.

cantara 'nın çeşit ile sınıflandırdığı koruyuculara ek 5. bir sınıf. Jelatin değil. Jelatinden çok daha oynak bir yapıda ve uygulaması çok zor.

360 derece koruyan yan ön arka korumaların da yapısı silikon ya da akrilik yapıda.

yapı şuna benziyor

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

soldaki turkcell anahtarlık var ya, ona tırnak batırırsınız izi kalır, sonra geçer. İşte bu sarı satış koruma jelatinli olanlar bu tip yapıda.

1 ve 2 ön arka koruması var.

1 olanı çekip ekrana yapıştıracaksınız ama inanın 2 kişi bile az onu uygulamak için ,1 olanı çıkardığınız anda giçi başi oynamaya başlıyor. Çok oynak hale geliyor.

bir kişi el sürmeden üstten iki kenardan germeli, bir kişi ekrana tam hizalamayı sağlayıp alttan yapıştırırken 3. bir kişi kredi kartı ile ekran üstüne balon kalmayacak şekilde uygulamalı.

Koruma düzeyi jelatinden çok ufak bir tık daha iyidir darbe dayanımı olarak.
nano ve temper cam'ın yanına elbet yaklaşamaz.

uygulama zoruğu dışında bu anahtarlıkları elleyenler bilir, kolay kaymaz. Bir nevi kaydırmaz etkisi var vantuz etkisi var.dik cama koysanız tutacak yani. halı altı, torpido üstü kaydırmaz pad kıvamında. Haliyle dokunmatik ekranı kullanmak çok zorlaşıyor.

Diğer bir dezavantaji tırnağınız ile anında tırnak izi tırnak izi, yapabilirsiniz.

oneplus 3 gibi mi note2 cihazdan çok daha az ekranı kıvrık modele uygulamıştım, mi note2 ekranına bunu uygulamanız imkansız.

Dediğim gibi birkişi alttan ekrana hizlar, alt köşeden yapıştırır, bir kişi üstten gerer, 3. bir kişi kredi kartı ile hava boşluğu kalmaması için kalıp niyetine bastırarak uygular.

Ancak mi note2 de başarılı olmaz, kenarlar zarar ziyan oluşturur. mi6 için iyi uygulanırsa olur ama parmak ekranda kaymıyor inanın ki.

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
honorbuy avrupa antrepo gönderim ücreti tek telefona 34,iki telefona 49 dolar.

tek bir adet mi6 128gb 2030tl'ye mal oluyor bir de akrabaya bana telefon getirir misiniz ricası var işin içinde.

2070tl'ye hazırını, 2100tl bir de imei atılısını veriyorum zaten.

Ali'de ne kadar, 500 dolar. Bir şekilde hangi ülkeye girerse girsin gümrük ödeme riski var, postası var. 530-550 dolar. Yine nereye postalandıysa oradan git gel getir zahmeti var.

Oyla:

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
AliExpress den buldum geçen hafta yoktu . Kavisli ekran koruyucu sipariş vereceğim ama biraz pahalı geldi. Sizce normal mı fiyatı

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
AliExpress den buldum geçen hafta yoktu . Kavisli ekran koruyucu sipariş vereceğim ama biraz pahalı geldi. Sizce normal mı fiyatı

bu kavisli değil,

sadece kenarları yumuşatılmış ekran koruyucusu.

tamamen düzlemsel.

2.5d ile denilmek istenen kenarları elinizi kesmez.

Oyla:

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
bu kavisli değil,

sadece kenarları yumuşatılmış ekran koruyucusu.

tamamen düzlemsel.

2.5d ile denilmek istenen kenarları elinizi kesmez.
Bende 2.5 d felan yazıyor bide ok ile yuvarlamışlar kenarları kıvrımlı sandım . O zaman almaya değmez bu kadar para verilmez

Oyla:

Mi5emrah

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi6
Konular
2
1. Sipariş bugün geldi. 10 gün oldu sipariş vereli çok hızlı geldi şaşırdım daha 7 tane kılıf ve kırılmaz cam filmi ve 3d kavisli filmi arkalı önlü olandan sipariş verdim bakalım onlar ne zaman gelir

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
1. Sipariş bugün geldi. 10 gün oldu sipariş vereli çok hızlı geldi şaşırdım daha 7 tane kılıf ve kırılmaz cam filmi ve 3d kavisli filmi arkalı önlü olandan sipariş verdim bakalım onlar ne zaman gelir

Hocam paylaşımınız için teşekkürler, acaba bu ürünün ve aldığınız diğer ürünlerinde linkini paylaşabilmeniz mümkün müdür?

Oyla:
Üst Alt