İnceleme Xiaomi Mi 6 Deji Pil Performansı

Furkan Ateş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
4
ben en fazla 4 saat alıyorum şuan
Hocam dediğim gibi sizin telefonun batarya performansı ilk aldığınız zamanlara kıyasla düşmüşse bataryayı değiştirin bence. Dejiyi şiddetle tavsiye ederim. Eğer ben değiştiremem diyorsanız bataryayı dejinin sitesinden sipariş edin bulunduğunuz yerde güvenilir bir telefoncuda değiştirtin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, bilgi için teşekkürler. Peki hızlı şarj olma durumu var mı? Bazı yerlerde okudum hızlı şarj olmuyor demişlerdi. Kullanan olarak siz ne dersiniz?
Hocam hızlı şarj oluyor,orjinal bataryası kaç dkda doluyorsa dejide aynı sürede şarj oluyor. Şarj durumuna göre mi5 cihazım batarya değiştirmeden öncede 1,5-2 saatte şarj olurdu dejiden sonrada aynı sürede şarj oluyor..

Son düzenleme:

hhoops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
mi 6
Konular
4
Hocam dediğim gibi sizin telefonun batarya performansı ilk aldığınız zamanlara kıyasla düşmüşse bataryayı değiştirin bence. Dejiyi şiddetle tavsiye ederim. Eğer ben değiştiremem diyorsanız bataryayı dejinin sitesinden sipariş edin bulunduğunuz yerde güvenilir bir telefoncuda değiştirtin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam hızlı şarj oluyor,orjinal bataryası kaç dkda doluyorsa dejide aynı sürede şarj oluyor. Şarj durumuna göre mi5 cihazım batarya değiştirmeden öncede 1,5-2 saatte şarj olurdu dejiden sonrada aynı sürede şarj oluyor..

biraz daha bekleyip alıcam. değiştiricem

Ramazan6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAMAZAN
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Maksimum ekran süresi ne kadar alıyorsunuz

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
mi 6 için deji batarya siparişi vermiştim bugün gelmiş normalde mi 6 nın orjinal bataryası bm39 diye geçiyor internet sitesinde de bm39 yazanı almıştım ama gelen pilin model numarası fotoğraftada görüldüğü üzre dj xm6 diye geçiyor bu pil xiaomi mi 6 içinmidir yoksa yanlış mı gelmiş ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
mi 6 için deji batarya siparişi vermiştim bugün gelmiş normalde mi 6 nın orjinal bataryası bm39 diye geçiyor internet sitesinde de bm39 yazanı almıştım ama gelen pilin model numarası fotoğraftada görüldüğü üzre dj xm6 diye geçiyor bu pil xiaomi mi 6 içinmidir yoksa yanlış mı gelmiş ?

Suitable model BM39 yazıyor hocam sorun yok Yes~~

abdurrahimturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çin forumlarında adamlar servisine gidip orijinal 2020 tarihli batarya taktırmışlar. Keşke bizim de böyle bir şansımız olsa.

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0

Hocam pili değiştirdiniz mi? Cihazın arka kapağını sökerken kırmamak için ve tekrar yapıştırabilir şekilde sökmek için nelere dikkat etmek gerekir.

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Hocam pili değiştirdiniz mi? Cihazın arka kapağını sökerken kırmamak için ve tekrar yapıştırabilir şekilde sökmek için nelere dikkat etmek gerekir.
değiştim. Bu pili sokete oturtmak için peygamber sabrı gerekiyor cidden bi türlü oturmuyor orjinal pil tek seferde oturuyor uğraşa uğraşa bi şekilde oturttum sonunda . Cihazın arka kapağını sökmen için ısı uygulaman lazım ısıyla yapıştırıcı kolayca gevşiyor sonra da pilin yannda gönderilen plastiklerle kolayca açabiliyorsun ..
Kapatmadan önce kasayı ve kapağı çok güzel temizlemen lazım yoksa kapak havada kalıyor baya ..
Yapıştırıcı olarakta e8000 i çok methediyorlardı ondan kullandım.

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0
E8000 yapıştırıcı pille birlikte mi gönderildi yoksa internetten mi sipariş verdiniz hocam veya nereden bulabiliriz. Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.

Üst Alt