Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

jokerinabisi

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
30
Son güncelleme yazıyorum benim için konu kilit :) Ocak 2020'de Tüketici Hakem Heyetine şikayet etmiştim 16 Mart 2020'de benim lehime karar çıktı ama korona virüs meselesinden dolayı mahkemeler kapalı olduğu için ve bu karardan sonraki 15 gün karşı tarafın itiraz hakkı olduğu için 1 Temmuz'da icra mahkemesine verecektim ki 24 Haziran'da webdenal sitesi beni arayıp kod verdiler ve telefonu gönderdim. Bugün 29 Haziran ve IBAN istediler ardından yarım saat sonra fatura ücretim hesabıma yattı.
Not:Telefonumun daha önce ekranını herhangi bir telefoncuda değiştirmiştim ve parmak izi bozuktu üstelik sonrasında tekrar düşürmüştüm ve ekranı kırıktı kasasında bayağı çizikler vardı ve son olarak ekranın kırık yerinden bir kaç damla su girmişti ve dokunmatiği bozulmuştu :) Bu halde gönderdim ve telefonu kabul ettiler diyeceğim şu ki telefonun açılıyor olması kabul için yeterli. Burada bilgilerini aktaran yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah herkes hakkını en kısa sürede alır.
Evet inşallah,herkes hakkını en kısa sürede alır da sen fazlasıyla almışsın umalım da aldığın fazla haklar yeni telinden çıkmaz aman dikkat :)
Selametle

hasanusluoğlu

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
20
Evet inşallah,herkes hakkını en kısa sürede alır da sen fazlasıyla almışsın umalım da aldığın fazla haklar yeni telinden çıkmaz aman dikkat :)
Selametle
Herkes değil ith.EVO olan hakkını alıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RedmiNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Son güncelleme yazıyorum benim için konu kilit :) Ocak 2020'de Tüketici Hakem Heyetine şikayet etmiştim 16 Mart 2020'de benim lehime karar çıktı ama korona virüs meselesinden dolayı mahkemeler kapalı olduğu için ve bu karardan sonraki 15 gün karşı tarafın itiraz hakkı olduğu için 1 Temmuz'da icra mahkemesine verecektim ki 24 Haziran'da webdenal sitesi beni arayıp kod verdiler ve telefonu gönderdim. Bugün 29 Haziran ve IBAN istediler ardından yarım saat sonra fatura ücretim hesabıma yattı.
Not:Telefonumun daha önce ekranını herhangi bir telefoncuda değiştirmiştim ve parmak izi bozuktu üstelik sonrasında tekrar düşürmüştüm ve ekranı kırıktı kasasında bayağı çizikler vardı ve son olarak ekranın kırık yerinden bir kaç damla su girmişti ve dokunmatiği bozulmuştu :) Bu halde gönderdim ve telefonu kabul ettiler diyeceğim şu ki telefonun açılıyor olması kabul için yeterli. Burada bilgilerini aktaran yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah herkes hakkını en kısa sürede alır.
kasa da 2015711-A7 yazıyor muydu hocam

kaynaki

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
MI 5S
Meslek
Öğretmen
Konular
0
kasa da 2015711-A7 yazıyor muydu hocam
Hayır yazmıyordu daha önce EVO'ya bile göndermiştim iade için ama kasada yazmadığı için kabul etmemişlerdi ama THH için imei sorgusunda yazması yeterli.

ezgi07

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Beni de dün aradılar iade için gönderdim ancak telefonun ekranı bozuktu bakalım iade alacaklar mı? Almama durumları olduğunu sanmıyorum sonuçta bu telefonları tekrar satışa sürmeyecekler muhtemelen toplanıp yakılacaktır ama herhangi bir iade almama durumlarına karşı tavrım ne olmalı?
hepsiburada tüm topladıklarını satışa sundu bile :) Ya hakem heyeti kararını uygulayacaklar, ya da tüketici mahkemesine gidecekler. Camı kırık diye uygulamama hakları yok yani.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evo
Aralık ayında Thh başvuru yaptım ve 16 haziran 2020 tarihinde karara bağlanarak webdenal.com üzerinden almış olduğun ürünü kargoya vererek firmaya iade gönderdim.
Evo mu delta mı? Forumda asıl önemli olan konu bu.

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RedmiNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Arkadaşlar benim şikayetim görünmüyor. Sizde de böyle mi?

Ekli dosyalar

Üst Alt