Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

• Konbuyu başlatan sinan345
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 83
  • Görüntüleme 12K

burakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coşkun
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Sakın yüklemeyin ben yükledim 3 gün sonra parmak izi okuyucu uçtu eski sürüme döndüm çalıştı ertesi gün yine gitti tekrar güncelledim yine çalıştı sabah baktım yine yok yabancı miui forumlarında da birisi yükledikten sonra parmak izinin gittiğini yazmıştı ayrıca forumdaki güncelleme ile ilgili konularıda hep silmişler

furkanbuyur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Can
Cihazım
Mi5
Konular
4
Sakın yüklemeyin ben yükledim 3 gün sonra parmak izi okuyucu uçtu eski sürüme döndüm çalıştı ertesi gün yine gitti tekrar güncelledim yine çalıştı sabah baktım yine yok yabancı miui forumlarında da birisi yükledikten sonra parmak izinin gittiğini yazmıştı ayrıca forumdaki güncelleme ile ilgili konularıda hep silmişler
Diğer foruma da aynı yorumu bırakmışsınız. Sorununuz çözüldü mü ?

burakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coşkun
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Diğer foruma da aynı yorumu bırakmışsınız. Sorununuz çözüldü mü ?
ÇÖZÜLMEDİ çözülmesi için format tamam lazım test menüsünden girdiğimde parmak izi sensörü bulunamadı diyor kilit ayarlarında da menüden gitti zaten

furkanbuyur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Can
Cihazım
Mi5
Konular
4
ÇÖZÜLMEDİ çözülmesi için format tamam lazım test menüsünden girdiğimde parmak izi sensörü bulunamadı diyor kilit ayarlarında da menüden gitti zaten
ben de az önce güncelledim inşallah bir sorun çıkmaz.
[doublepost=1524036336,1524035895][/doublepost]Bu arada güncelleme sonrası ilk izlenimim şu şekilde:
Ekran kilidimi parmak iziyle kullanıyorum her zamanki gibi, lakin güncelleme sonrası cihazı parmak iziyle açmaya çalışırken ufak tefek kasmalar gözlemlemeye başladım. Umarım bu olanlar parmak izi sensörünün bir kaç gün sonra işlevini yitireceği anlamına gelmiyordur. |(

burakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coşkun
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
ben de az önce güncelledim inşallah bir sorun çıkmaz.
[doublepost=1524036336,1524035895][/doublepost]Bu arada güncelleme sonrası ilk izlenimim şu şekilde:
Ekran kilidimi parmak iziyle kullanıyorum her zamanki gibi, lakin güncelleme sonrası cihazı parmak iziyle açmaya çalışırken ufak tefek kasmalar gözlemlemeye başladım. Umarım bu olanlar parmak izi sensörünün bir kaç gün sonra işlevini yitireceği anlamına gelmiyordur. |(
Bendede eskisi gibi hızlı değildi sonradan gitti zaten yabancı forumda birisi daha gittiğini söylemişti sonra konu silinmiş bulamadım

sercansafak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan Şafak
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Dış Ticaret
Konular
2
Bana da gelmiş kontrol ettim. O zaman dediğiniz gibi sorunlar yaşanıyorsa hiç yüklemeyeyim. Başka ne gibi artıkları eksileri var bilgi verir misiniz?

furkanbuyur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Can
Cihazım
Mi5
Konular
4
Şuan için gözüme çarpan tek artısı hızlı arama modunun gelmiş olması,
Bana da gelmiş kontrol ettim. O zaman dediğiniz gibi sorunlar yaşanıyorsa hiç yüklemeyeyim. Başka ne gibi artıkları eksileri var bilgi verir misiniz?

numara ekranında bir numaraya basılı tuttugunuzda sizden hızlı numara ataması istiyor. İncelemeye devam ediyorum.

burakay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
coşkun
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Yeniden fabrika ayarlarına sıfırladım parmak izi çalıştı bakalım ne kadar çalışacak

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Duvar kağıdı döngüsü kaldırıldı mı acaba otomatik kilit ekranı değişiyordu

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Yeni konu açmak daha mı iyi olurdu bilmiyorum. Konu kirliliği yaratmamak adına burdan sorunumu dile getirmek istedim.
Dün 1 tane Türkiye Mi5 Cihazı aldım. RN4 4/64 kullanıyorum normalde. Mi5 kamera kalitesi ve kasanın ideal ölçüden olmasından dolayı denemek istedim. Batarya Rn4 kadar olmayacaktı ve bunun bilincindeydim . Şimdi sorum şu; Son güncellemi yaptım ama batarya hızlı tükeniyor Pil kullanımına baktığımda " Hücre Bekleme " diye bir ibare gözüme çarptı ve "Telefon Bekleme " de yer alıyor. Bataryanın çoğunu Hücre Bekleme tüketmiş neredeyse. RN4 'de bu yok, Ne olduğu konusunda bilgilendirme yapacak takım arkadaşları arıyorum :)

Not: Çift Hat kullanıyorum ( T.Telekom)

Üst Alt