Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

• Konbuyu başlatan sinan345
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 83
  • Görüntüleme 12K

Durdanecan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dürdane
Cihazım
Xiaomi 5s
Konular
0
Hesabınızda ya da fourmda her hangi bir problem görünmüyor. Farklı bir tarayıcı ile giriş yapmayı deneyebilir misiniz?

Geç yanıt yazdığım için üzgünüm. Evet bütün sorun benim tarayıcıdaymış. Öyleki bugünlerde bağımsızlığını ilan ederek ana ekranıma yerleşmeye çalışıyor. Şaka bir yana gerçekten de tarayıcıyı kapattığımda dahi ekranda üst tarafta izi belirgin bir şekilde kalıyor. YouTube yada diğer programlarda bu sorun yok. Bugün tarayıcı ile ilgili yaşadığım sorunları ekran kaydedicisiyle geri bildirim yapmaya çalıştım. Ancak 10 MB yüksek dosya ekliyemiyormuşum. 7-8 kayıt yaptım. Bir türlü 10 Mb altına düşemedim. Hayır bir de adamlara Türkçe yazıyorum. Anlayacaklar mı onu da bilmiyorum ki? Türkçe derdimi zor anlatıyorum , İngilizce yazmaya kalksam ohooo :) Geri bildirimi 10 Mb altında oluşturmak için bir yöntem yada tüyo felan varsa çok teşekkür edeceğim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Geç yanıt yazdığım için üzgünüm. Evet bütün sorun benim tarayıcıdaymış. Öyleki bugünlerde bağımsızlığını ilan ederek ana ekranıma yerleşmeye çalışıyor. Şaka bir yana gerçekten de tarayıcıyı kapattığımda dahi ekranda üst tarafta izi belirgin bir şekilde kalıyor. YouTube yada diğer programlarda bu sorun yok. Bugün tarayıcı ile ilgili yaşadığım sorunları ekran kaydedicisiyle geri bildirim yapmaya çalıştım. Ancak 10 MB yüksek dosya ekliyemiyormuşum. 7-8 kayıt yaptım. Bir türlü 10 Mb altına düşemedim. Hayır bir de adamlara Türkçe yazıyorum. Anlayacaklar mı onu da bilmiyorum ki? Türkçe derdimi zor anlatıyorum , İngilizce yazmaya kalksam ohooo :) Geri bildirimi 10 Mb altında oluşturmak için bir yöntem yada tüyo felan varsa çok teşekkür edeceğim.

Mi Hesabınızla giriş yaptıktan sonra aşağıdaki bağlantı üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Ancak bildirimi İngilizce yapmanız gerekiyor. (Çeviri için Google Translate kullanabilir, kontrol ve küçük düzeltmeler için bir arkadaşımıza gösterebilirsiniz.)

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
Aynı sıkıntı ben de WhatsApp'ta mevcut hem de ciddi şekilde uygulamadan çıkıyorum ancak izleri belirgin bir şekilde ekranda kalıyor.

Mİ5 PRİME FATİH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
mi5 prime
Konular
6
romun fastboot linki varmi acaba