Yardım Xiaomi mi 11 ultra arka ekran kapanma

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Game turbo nerede nasıl kapatılır resimle gösterseniz hocam.
Güvenlik uygulamasını açın ekranı yukarı sürükleyin orda game turbo açınca içine girip kapat seçeneğini kullanırsınız
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

caner2202

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi11 ultra
Konular
0
Game turbo nerede nasıl kapatılır resimle gösterseniz hocam.
Sorun çözüldü çok sağolun güzel insanlar.Allah devletimizi korusun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güvenlik uygulamasını açın ekranı yukarı sürükleyin orda game turbo açınca içine girip kapat seçeneğini kullanırsınız

Kapattım düzeldi Allah senden razı olsun yüce Allah hepimizi korusun inşallah.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Sorun çözüldü çok sağolun güzel insanlar.Allah devletimizi korusun

Kapattım düzeldi Allah senden razı olsun yüce Allah hepimizi korusun inşallah.
Amin kardeşim Allah devletimize milletimize zeval göstermesin inşallah

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
Hocam oyun merkezi uygulamasını aç ordan ayarlardan otomatik açılmayı kapat

Alperdrms

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 8 pro 6/64
Konular
1
Hocam merhaba ben miui 14 kullanıyorum. seg editte subs screen kısmına çok fazla rakam yazdım işe yaramadı sizin dediğiniz gibi game turboyu kapattım gene olmadı. arka ekranı sürekli açık bırakmanın yeni bir yöntemimi var. bu arada cihaz 2 aylık bir cihaz herhangi bir root gibi bir müdahalede bulunmadım ama cihazı kapatıp açınca ilk başta kilidi açılmış bir anahtar çıkıyor. ne anlama geliyor bilmiyorum.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Hocam merhaba ben miui 14 kullanıyorum. seg editte subs screen kısmına çok fazla rakam yazdım işe yaramadı sizin dediğiniz gibi game turboyu kapattım gene olmadı. arka ekranı sürekli açık bırakmanın yeni bir yöntemimi var. bu arada cihaz 2 aylık bir cihaz herhangi bir root gibi bir müdahalede bulunmadım ama cihazı kapatıp açınca ilk başta kilidi açılmış bir anahtar çıkıyor. ne anlama geliyor bilmiyorum.
Kilit bootloader açık anlama geliyor arka ekranın sürekli açık durumu yok cihaz ters duruyorsa ekran otomatik açılıp kapanıyor yada uyandırmak için 2 defa tıklayınca açılıyor geri kapaniyor sizin dediğiniz olay eğer menüden arka ekrana girince seçeneklerden kapaniyorsa temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim

Alperdrms

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Note 8 pro 6/64
Konular
1
am merhaba ben miui 14 kullanıyorum. seg editte subs screen kısmına çok fazla rakam yazdım işe yaramadı sizin dediğiniz gibi game turboyu kapattım gene olmadı. arka ekranı sür
Anlaıdm benimki 30 saniye açık kalıyor ben komple açık bırakma yolunu arıyordum teşekkür ederim. bu arada sizde mui 14 yüklemişsiniz. memnun musunuz ? Ben memnun değilim. arada bir fps dropları oluyor 120 hz den 60 a iniyor menülerde gezerken uygulamalar arası geçiş. çok sevdiğim canlı duvar kağıdı vardı oda miui 14 de pasif hale geldi çalışmıyor düzgün bir alt sürüme nasıl düşürebilirim peki (miui 13) Teşekkür ederim cevap için.

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Anlaıdm benimki 30 saniye açık kalıyor ben komple açık bırakma yolunu arıyordum teşekkür ederim. bu arada sizde mui 14 yüklemişsiniz. memnun musunuz ? Ben memnun değilim. arada bir fps dropları oluyor 120 hz den 60 a iniyor menülerde gezerken uygulamalar arası geçiş. çok sevdiğim canlı duvar kağıdı vardı oda miui 14 de pasif hale geldi çalışmıyor düzgün bir alt sürüme nasıl düşürebilirim peki (miui 13) Teşekkür ederim cevap için.
Ben süper duvar kağıtlarından kullanıyorum fps düşmeleri yaşıyorum malesef ama umursamıyorum açıkçası sürüm düşürme konusunda bilgim yok yanlış yönlendirme yapmayayım

Üst Alt