Yardım Xiaomi mi 11 ultra arka ekran kapanma

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
Merhaba benim cihaz mi 11 ultra arka ekranı açıyorum ama bir süre sonra kendiliginde pasif oluyor bu durumu yaşayan varmı ben açıyorum o kapanıyor mi 12 ve mi 13 romda da aynı sıkıntı vardı her zaman arka ekrandan yeniden aktif etmem gerekiyor acaba bilmeden bişey mi yapiorum güç tasarrufu gibi vs vs.

Byreflexman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
aynı problemi bende yaşıyorum kendiliğinden pasife düşüyor ayarları açık olduğu halde. Endo romun çoğu sürümünde yapıyor. globalde kullanmadım bilmiyorum. şuan eu rom kullanıyorum bunda nadir olarak yapıyor.

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
aynı problemi bende yaşıyorum kendiliğinden pasife düşüyor ayarları açık olduğu halde. Endo romun çoğu sürümünde yapıyor. globalde kullanmadım bilmiyorum. şuan eu rom kullanıyorum bunda nadir olarak yapıyor.
Mesela size yazarken şimdi baktım arka ekran yine çalışmadı normalde ters bırakınca saati göstermesi lazım göstermedi oysaki ayarlardan açıktı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim global rom bende de yapıyor

Giray sönmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Giray
Cihazım
Mı 11 utra
Konular
0
Aynı sorun bendede var arkadaşlar ama ne romu kullanıyorum bilmiyorum

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Bende yeni geçiş yaptım cihaza bendede aynı sorun var çözümü suanlık yok sanırım

utkubrs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi S2
Konular
14
Setedit programını playstoredan indirin subscreen_display_time değerini ne kadar süre açık kalmasını istiyorsanız ona göre değiştirin.

Üst Alt