Rom Xiaomi Mi 10T/K30S Eu Rom (Fastbooot)

UysaaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
21
bugün fark ettim. cihaz mi 10T ama eu romdan mı bilemiyorum yeniden başlatınca redmi logosu sonra 5g görünüyor. bu rom kaynaklı mı acaba, bu cihaz redmi değil, eu romda iken deneyen bir arkadaş yazabilirmi
Sorun değil k30s rom yüzünden öyle yazıyor

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
merhabalar cihazda twrp olarak 3.4.2B-1206 versyon mevcut cihaza kurulumu yaptım reset attı twrp menüsüne düştü wipe gelip alttaki swipe to factory reset kısmını yaptım ama cihaz sürekli twrp ye düşüyor bi yerde hata yaptım sanrıım yardımcı olabilirmi birisi

sardav25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sardav
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
teşekkürler

leocantr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
can
Cihazım
mi 10 t
Konular
0
DİKKAT BU ROM SADECE Mİ 10T İÇİNDİR, Mİ 10T PRO DA KAMERA HATASI VERMEKTEDİR.

Malum twrp de şuan sıkıntı var. O yüzden twrp olmadan fastbooot modda eu rom kurulumu yapabilmeniz için eu ekibi fastbooot rom yayınlamış. Romu indirip klasöre çıkarın. Telefonu ses kısma güç tuşu ile fastbooot moda alın. Klasörün içinde Windows install with data format.cmd diye bir komut dosyası var. Ona tıklayın herseyi otomatik yapacaktır. İşlem bitince yeniden başlar telefon.

Not:Telefon açılırken miui ekranında eğer ola ki reset atarsa ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak recovery menüsüne girin. Orda wipe data yapıp yeniden başlatın.

Güncelleme nasıl olacak? :
Arkadaşlar güncelleme olayı için yine aynı bu şekil Fastboot rom yayınlanırsa, yine klasöre çıkarın ve bu defa içinde Windows install with update yazan dosyayı çalıştırırsınız. Dosyalar silinmeden güncelleme olur. Veya stabil bir twrp çıkarsa ordan yapabilirsiniz.

Bu arada rom sorunsuz bir bug vs görmedim. Sizde geçebilirsiniz tavsiye ederim.

Edit: Güncelleme için twrp 3.4.0.3 sürümü kurun. Ardından xiaomi eu sitesinden son güncellemeyi indirip install den direk kurun ve reboot edin. Twrp silinmeyecek güncelleme de başarıyla olacaktır.

İndirme linkleri :

Alternatif link :
bu rom da arama kaydetme var mı?

fuday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şeyhmus
Cihazım
Note 9 Pro 128
Konular
0

Misterbaku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anar
Cihazım
Mi10
Konular
12
DİKKAT BU ROM SADECE Mİ 10T İÇİNDİR, Mİ 10T PRO DA KAMERA HATASI VERMEKTEDİR.

Malum twrp de şuan sıkıntı var. O yüzden twrp olmadan fastbooot modda eu rom kurulumu yapabilmeniz için eu ekibi fastbooot rom yayınlamış. Romu indirip klasöre çıkarın. Telefonu ses kısma güç tuşu ile fastbooot moda alın. Klasörün içinde Windows install with data format.cmd diye bir komut dosyası var. Ona tıklayın herseyi otomatik yapacaktır. İşlem bitince yeniden başlar telefon.

Not:Telefon açılırken miui ekranında eğer ola ki reset atarsa ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak recovery menüsüne girin. Orda wipe data yapıp yeniden başlatın.

Güncelleme nasıl olacak? :
Arkadaşlar güncelleme olayı için yine aynı bu şekil Fastboot rom yayınlanırsa, yine klasöre çıkarın ve bu defa içinde Windows install with update yazan dosyayı çalıştırırsınız. Dosyalar silinmeden güncelleme olur. Veya stabil bir twrp çıkarsa ordan yapabilirsiniz.

Bu arada rom sorunsuz bir bug vs görmedim. Sizde geçebilirsiniz tavsiye ederim.

Edit: Güncelleme için twrp 3.4.0.3 sürümü kurun. Ardından xiaomi eu sitesinden son güncellemeyi indirip install den direk kurun ve reboot edin. Twrp silinmeyecek güncelleme de başarıyla olacaktır.

İndirme linkleri :

Alternatif link :
Mi10t Eu beta kurmam icin stabil calisan twrp varmi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada bende kurtuldum hocam sayenizde google uygulamalarından.. yaşasın eu rom. tekrardan teşekkür ederim, emeğinize sağlık..
Kardesim Eu beta kurmam icin hangi twrp onerirsin?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Misterbaku, Bu yöntem ve twrp ile her romu kurabilirsin....

Misterbaku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anar
Cihazım
Mi10
Konular
12
Misterbaku, Bu yöntem ve twrp ile her romu kurabilirsin....

Ei rom zip olarak indirsem recoveryden wipe,format data yapsam direk eu romu install yapsam olur?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği