Rom Xiaomi Mi 10T/K30S Eu Rom (Fastbooot)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
bu romun yeni sürümü çıktığında burada paylaşırsanız seviniriz. ayrıca emeğinize sağlık

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bu romun yeni sürümü çıktığında burada paylaşırsanız seviniriz. ayrıca emeğinize sağlık

Bu linkten de takip edebilirsiniz...

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Bu linkten de takip edebilirsiniz...

sizin paylaştığınız 12.0.3 verdiğiniz linkten eğer yanlış bakmadıysam xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.0.8.0.QJDCNXM_v12-10.zip >>> 12.0.8 daha yeni sürüm oluyor doğru mu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sizin paylaştığınız 12.0.3 verdiğiniz linkten eğer yanlış bakmadıysam xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V12.0.8.0.QJDCNXM_v12-10.zip >>> 12.0.8 daha yeni sürüm oluyor doğru mu

Doğru Yes~~

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
romu fastboot ile yükledim, restart attı ve gerekli wipe adımından sonra sorunsuz açıldı. olumlu yanları çok sade, youtube-gmail vs bir çok uygulama yok. isteyen istediğini yükler bu anlamda beğendim. xiaomi markasını tercih sebebim çift uygulama ses kayıt vowifi ve nfc unutmadan f/p olmazsa olmazım. olumsuz iki yönü var birincisi daha önce global olsun endonezya olsun yine bu romda da takılma mevcut. öyle aman aman sorun edecek kadar değil. mesela pil - performans > pil kullanım istatistikeri menüsünü açıp aşağı yukarı yaparsanız net bir şekilde takılmayı görürsünüz ki bu eu rom dahil hepsinde var. ikincisi diğer romlarda full çeken işyerimde eu her nedense 3g de bile çekim çok zayıf sanırım radio ayarından olabilir. ayrıca vowifi diğer romlarda aynı hat ile çalışırken bu romda çalışmadı . hattım vodafone ,zaten xiaomi düşmanı bir operatör o ayrı konu. yazılım güncelleme konusunda en yeni sürümleri sadece twrp ile yapılmasının yanında keşke fastboot la eş zamanlı yapsalar daha uygun olacaktı. özetle sade bir rom

csco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yıldırım
Cihazım
mi5
Konular
0
Endonezya rom mu daha iyi yoksa eu rom mu hocam

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
global rom harici yüklediğim endonezya-hindistan olsun hiçbirinde vowifi çalışmayınca, tekrar bu romun fastboot bağlantısından flaslayıp ardından altta ki linkten twrp yükledim. sonrasında en son sürümü otomatik kendi kurunca v12.0.3 ten V12.0.10 yükledi. arada ciddi fark var. xiaomi düşmanı vodafondan yarın turkcell e numaram geçiyor. 2015 ten bu yana xiaomi kullanıcısı olarak eu romu tavsiye ederim her yönüyle. çalışmayan sadece vowifi tabi ki vodafonda. bakalım turkcell de çalışacak mı. Ayrıca twrp kalıcı, root yapmadım.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
global rom harici yüklediğim endonezya-hindistan olsun hiçbirinde vowifi çalışmayınca, tekrar bu romun fastboot bağlantısından flaslayıp ardından altta ki linkten twrp yükledim. sonrasında en son sürümü otomatik kendi kurunca v12.0.3 ten V12.0.10 yükledi. arada ciddi fark var. xiaomi düşmanı vodafondan yarın turkcell e numaram geçiyor. 2015 ten bu yana xiaomi kullanıcısı olarak eu romu tavsiye ederim her yönüyle. çalışmayan sadece vowifi tabi ki vodafonda. bakalım turkcell de çalışacak mı. Ayrıca twrp kalıcı, root yapmadım.

Custom rom yüklerseniz twrp kalıcı olur, roota gerek kalmaz....

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
bugün fark ettim. cihaz mi 10T ama eu romdan mı bilemiyorum yeniden başlatınca redmi logosu sonra 5g görünüyor. bu rom kaynaklı mı acaba, bu cihaz redmi değil, eu romda iken deneyen bir arkadaş yazabilirmi

Üst Alt