Rom Xiaomi Mi 10T/K30S Eu Rom (Fastbooot)

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
DİKKAT BU ROM SADECE Mİ 10T İÇİNDİR, Mİ 10T PRO DA KAMERA HATASI VERMEKTEDİR.

Malum twrp de şuan sıkıntı var. O yüzden twrp olmadan fastbooot modda eu rom kurulumu yapabilmeniz için eu ekibi fastbooot rom yayınlamış. Romu indirip klasöre çıkarın. Telefonu ses kısma güç tuşu ile fastbooot moda alın. Klasörün içinde Windows install with data format.cmd diye bir komut dosyası var. Ona tıklayın herseyi otomatik yapacaktır. İşlem bitince yeniden başlar telefon.

Not:Telefon açılırken miui ekranında eğer ola ki reset atarsa ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak recovery menüsüne girin. Orda wipe data yapıp yeniden başlatın.

Güncelleme nasıl olacak? :
Arkadaşlar güncelleme olayı için yine aynı bu şekil Fastboot rom yayınlanırsa, yine klasöre çıkarın ve bu defa içinde Windows install with update yazan dosyayı çalıştırırsınız. Dosyalar silinmeden güncelleme olur. Veya stabil bir twrp çıkarsa ordan yapabilirsiniz.

Bu arada rom sorunsuz bir bug vs görmedim. Sizde geçebilirsiniz tavsiye ederim.

Edit: Güncelleme için twrp 3.4.0.3 sürümü kurun. Ardından xiaomi eu sitesinden son güncellemeyi indirip install den direk kurun ve reboot edin. Twrp silinmeyecek güncelleme de başarıyla olacaktır.

İndirme linkleri :

Alternatif link :

Son düzenleme:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Malum twrp de şuan sıkıntı var. O yüzden twrp olmadan fastbooot modda eu rom kurulumu yapabilmeniz için eu ekibi fastbooot rom yayınlamış. Romu indirip klasöre çıkarın. İçinde Windows install with data format.cmd diye bir komut dosyası var. Ona tıklayın herseyi otomatik yapacaktır. İşlem bitince yeniden başlar telefon.

Not:Telefon açılırken miui ekranında eğer ola ki reset atarsa ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak recovery menüsüne girin. Orda wipe data yapıp yeniden başlatın.

İndirme linkleri :

Alternatif link :

emeğine sağlık hocam, teşekkür ederim.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
bu arada bende kurtuldum hocam sayenizde google uygulamalarından.. yaşasın eu rom. tekrardan teşekkür ederim, emeğinize sağlık..

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
bu arada bende kurtuldum hocam sayenizde google uygulamalarından.. yaşasın eu rom. tekrardan teşekkür ederim, emeğinize sağlık..
Sevindim kurabilmenize. Güzel günlerde kullanın. Bu yöntemde güncelleme için aynı şekil fastbooot rom yayınlanması gerek, yada stabil bir twrp çıkması lazım bilginiz olsun. Bu arada sizde not ta belirttiğim durum oldu mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu güncellendi, göz atmanızda fayda var.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Sevindim kurabilmenize. Güzel günlerde kullanın. Bu yöntemde güncelleme için aynı şekil fastbooot rom yayınlanması gerek, yada stabil bir twrp çıkması lazım bilginiz olsun. Bu arada sizde not ta belirttiğim durum oldu mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu güncellendi, göz atmanızda fayda var.
Oldu hocam wipe data yaptım açıldı.

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB