Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
arka sayfaları da okuyun, bu işi ne denli ciddiyetle yaptığımı görürsünüz.

Emre Bey, telefona ısınamadı, ekran amoled renkleri kötü dedi, şebeke sorunu var dedi iade aldım. Başka ciddi olduğunu iddia ettiğiniz kimse böyle kolay iade almaz. Siz sizin ürün aldığınız kişinin muhtemelen böyle dert yanacak şeffaf bir konusu olmadığı için derdinizi benim konuda iç dökerek biraz hafifletme sürecine girmişsiniz.

Emre Bey mağdur diye haklı olarak birşeyler yazıyor, biraz bence abartıyor,
ben kendimi biraz abartarak anlatmaya çalışıyorum,
Siz Emre Bey'den daha büyük hak yiyen açıklamalar yapıyorsunu ama konunun da çok dışındasınız. Haliyle böyle sonra kaba olunca ben kaba oluyorum.

SİZİ KİM MAĞDUR ETTİYSE ONU DA YAZIN BİLELİM.
Telaş etmeyin yazmayacağım artık, ben sayfayı baştan sona okudum merak etmeyin. Merak ettiğim şey bu duruma nasıl geldiniz ? nasıl bu kadar vurdum duymaz oldunuz ? Neyse kalın sağlıcakla, İnşallah ilerleyen günlerde kendinize çeki düzen verirsiniz...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
vurdum duymaz olmadım. herkese her an istedikleri an cevap verecek gücüm ve vaktim olmuyor. her soruya her an verecek cevabım da olmuyor. Daha henüz cihazınız hazır değil demek telefon sahiplerinin kabul ettiği bir cevap olmuyor.

herşeyin yazılı kanıt olarak kalması için gerek forum gerekse whatsapp ile iletişim de en güzeli oluyor.
araç sürerken,
metroda telefon çekmezken,
evde iş görüşmesi yapmamı istemeyen bir hayat arkadaşınız varken
iş ve özel numaram aynıyken her an herkese cevap veremem.
ne yetkili servisler var numarası yok, olanın da cevap vereni yok.
gece 12'de delta, kvk, brighstar'ı arayamazsınız ama benimle whatsapp'tan iletişime geçiyorsunuz. Cevap verebilirsem veririm. veremezsem vermem.

Arka sayfalarda 10 yıl önce bir htc tamiri üstüne bir de Emre beyin sorunu. işte insanların görüp şeffaflığı tercih etmesi.

reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Emre bey de ben de mağdur olduk, mutlu olanlar yazdılar, 3. şahıslar takip edip kararlarını verir, benimle tanışıp tanışmamakta, iftira ve karalama yapamaz ama.

50 100tl fazla veririm, Koray Bey'den alırım kafam rahat olur diyenler bana yetiyor :D

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
vurdum duymaz olmadım. herkese her an istedikleri an cevap verecek gücüm ve vaktim olmuyor. her soruya her an verecek cevabım da olmuyor. Daha henüz cihazınız hazır değil demek telefon sahiplerinin kabul ettiği bir cevap olmuyor.

herşeyin yazılı kanıt olarak kalması için gerek forum gerekse whatsapp ile iletişim de en güzeli oluyor.
araç sürerken,
metroda telefon çekmezken,
evde iş görüşmesi yapmamı istemeyen bir hayat arkadaşınız varken
iş ve özel numaram aynıyken her an herkese cevap veremem.
ne yetkili servisler var numarası yok, olanın da cevap vereni yok.
gece 12'de delta, kvk, brighstar'ı arayamazsınız ama benimle whatsapp'tan iletişime geçiyorsunuz. Cevap verebilirsem veririm. veremezsem vermem.

Arka sayfalarda 10 yıl önce bir htc tamiri üstüne bir de Emre beyin sorunu. işte insanların görüp şeffaflığı tercih etmesi.

reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Emre bey de ben de mağdur olduk, mutlu olanlar yazdılar, 3. şahıslar takip edip kararlarını verir, benimle tanışıp tanışmamakta, iftira ve karalama yapamaz ama.

50 100tl fazla veririm, Koray Bey'den alırım kafam rahat olur diyenler bana yetiyor :D
Ben öyle tercih ettim koray beyi.elektirik ve kar yagması konusunda kendisine hak veriyorum. Benim tek istedigim netlik ve tutarlılık. Bu gün kargo yapacagını söylemişti dün bana. bu gün göreceğiz tutarlılıgını.!

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Unutmadan 1. Sayfaya exel dosyası ekleyecektiniz. Bu sayfaya gelip olayları anlamak isteyenler için yardımı olur.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Emre Bey'in ben sadece imei olayını böyle yapmasına üzüldüm, yoksa kendisine hiçbir kırgınlığım olmayacak özür dileyip konuyu kapatacaktım.

ben onun isteği doğrultsunda onun bana ilettiği numaraları ücret verip istediği cihaza yazdırdım. İstese ona iki başka ve garnatili seri numarası verirdim. Şimdi ben tekrar para verip başka numara attırmak, onu beklettiğim süre kadar tekrar o mi5s'i yapmak ve beklemek durumunda kalacağım için kötü duruma düştüm zorda kaldım. Kargo veriyorum, gidiyor, cihaza işlem yaptırıp tekrar kargo ile bana geri dönüyor cihaz.

Para iadesi ise tamam yapayım ama imei'leriniz bende kalsın dedikten ve para iadesi yaptıktan sonra para hesabına geçer geçmez ben o imeileri şimdi gidip kayıttan düşüreceğim şeklindeki mesajı hiç hoş olmadı. Burada mağdur oldum vs demesi yaşadığı sıkınıtyı yazması yoksa hiç problem değil. Herkes yazsın diye bu forumda satış yapıyorum.

para iadesinden sonra imeiler için böyle yapması acı oldu.

janjan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
2
selduman oneplus 3t avrupa modeli ne kadar oldu hocam?
oneplus 3t 6-128 ile (Mi5sPlus 6-128) değişim yapabiliriz denk gelirse aklınızda bulunsun.

Tacobel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
garou
Cihazım
xperia z
Konular
0
Aranizda yasananlari bilemeyiz herkesin kendine gore hakli yanlari var, asil konudan sapmamak adina durumun ozeti su , burada ticaret yapan sizssiniz Koray bey, madur olanlar da size nakit para verip 2 ay 'a kadar cihaz bekleyen insanlar, siz bu surecte guzel bir kriz yonetimiyle insanlara iclerini rahatlaticak aciklamalar yapsaydiniz bugun kimse boyle sert soylemlerde bulunmicakti kanimca, sizden bundan sonraki ticaretleri saglikli tutabilmeniz adina rica ediyorum musterileriniz ile dogru bir iletisim politikasi izleyin, gerekirse haftalik bilgilendirme mailleri gerekirse whatsappdan yazisma... Aksi taktirde 1500 2000 tl vermis kimsenin umrunda olmaz kar yagdi elektrik gitti ucak dustu aciklamalari. iyi calismalar diliyorum.iyi bir insansiniz ama ticaret baska birsey

Sent from my Xperia Z using Tapatalk

TEORESSE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
mi max
Konular
0
Arkadaşlar gözünüz kapalı alış veriş yapabilirsiniz Koray beyden 3 yıldır birçok cihaz aldım ve pişman olmadım yazılım ve donanım destegindede kendisine güvenim tamdır.

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Koray Bey sürekli adımı kullanmayın artık.Benim iki adet imeine ihtiyacım yokki mesele güvenlik problemi ben bunu anlatamadım sanırım.Ben ne yapayım bana iki adet imei tekrar veriyorsunuz ki.Şöyle yapalım ozaman çözüm adına yaptırmış olduğunuz mi5s tarafıma gönderin kontrollerimi yapayım ücretinizi göndereyim.Güven problem ise ben cihaz almadan size para gönderdim birçok insan bunu yapıyor burada zaten.Sizde bana gönderin ben kontrollerden sonra ücreti hesabınıza geçeyim.Ve ücret mukabilinde ileride cihazla ilgili sorunları da zaten çözeceğinizi söylediniz.Güzel bir cihaz yollarsanız problem yok

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
selduman oneplus 3t avrupa modeli ne kadar oldu hocam?
oneplus 3t 6-128 ile (Mi5sPlus 6-128) değişim yapabiliriz denk gelirse aklınızda bulunsun.

470 euro ön ödemeli,
Aranizda yasananlari bilemeyiz herkesin kendine gore hakli yanlari var, asil konudan sapmamak adina durumun ozeti su , burada ticaret yapan sizssiniz Koray bey, madur olanlar da size nakit para verip 2 ay 'a kadar cihaz bekleyen insanlar, siz bu surecte guzel bir kriz yonetimiyle insanlara iclerini rahatlaticak aciklamalar yapsaydiniz bugun kimse boyle sert soylemlerde bulunmicakti............

Sent from my Xperia Z using Tapatalk
en doğrusu bu ama yetişemiyorum. Yetişebilmenin karşılığı soru sormak da ücretli yapayım o olsun :D

6100 mah pili olan ramos kullanıyorum, sim kart takılmadığında 30 gün stand by süresi var cihazın.
sim kart tak ve normal kullanırsan 3 gün kadar. Ama sabahtan akşama yetmiyor bana.

oneplus 3t'ler 27 ocak'ta bulgaristan adresimde olacak.

fiyatları daha uygun yapmayı denedim bu sefer sahibinden'de birkaç rakip satıcı bu fiyatlarını arttır diyerek sitemde bulundular.

490 euro ön ödemeli
530 euro stok yapmak durumundayım.
sadık ve eski müştelere özelden daha iyi fiyat veririm.

Ön ödeme yapıp bekleyenler daha da beklemesinler diye mi5s ve mi5s plus çok sorulmasına rağmen getiremedim. Onları da haftasonu getireceğim kısmetse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt