Haber Xiaomi Global Lansman, 24 Temmuz

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
bu lansman da miui 10 mu yoksa 9 mu gelicek

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkanbeyhazretleri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
J7
Konular
4
Mi a 2 disinda bu mi 8lee icin global rom ile ilgili birseyler varmi?

Erkanbeyhazretleri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
J7
Konular
4
Butun.lansmani sirf global rom icin izledim . Hic bir sey yok. Mi 8 e rom falan gelmedi malesef.

Ben izleme imkanim olmadigi icin izleyemedimde hani 24 temmuz deniliyordu global rom cikmadi mi yani yada bir tarih de mi verilmedi? Ee cohazlar sorunlu nasil olacak veya global romsuz baska romlara mi kaldik ?

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ben izleme imkanim olmadigi icin izleyemedimde hani 24 temmuz deniliyordu global rom cikmadi mi yani yada bir tarih de mi verilmedi? Ee cohazlar sorunlu nasil olacak veya global romsuz baska romlara mi kaldik ?
İlla ki gelir ama ne zaman bilinmez. Cok sacma yaptıkları kocamam mi 8 e nasil global rom cikmaz aklim ermiyor yani.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Gearbest Fransa sitesinde Global Version olarak Mi8 satılmaya başladı. Lansmanda Mi8 konusu geçmedi, o olsa yeterliydi zaten Global ROM diye tanıtım olmaz.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Gearbest Fransa sitesinde Global Version olarak Mi8 satılmaya başladı. Lansmanda Mi8 konusu geçmedi, o olsa yeterliydi zaten Global ROM diye tanıtım olmaz.
Yeterliydi derken ? Avrupada herhangi bir ülkede satılması mı yeterli hocam ? Lansmanda Mi A2 için Türkiye'nin de bulunduğu tarih 10 Ağustos olarak gösterildi acaba Mi A2 ile birlikte mi çıkacak ?

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Yeterliydi derken ? Avrupada herhangi bir ülkede satılması mı yeterli hocam ? Lansmanda Mi A2 için Türkiye'nin de bulunduğu tarih 10 Ağustos olarak gösterildi acaba Mi A2 ile birlikte mi çıkacak ?

Mi8 konusu geçmiş olsa Global ROM'da resmi olarak yayınlanacak diyebilirdik de hiç konusu geçmedi. Ne zaman nasıl çıkacağı belli değil. Tek gördüğüm yukarıda bahsettiğim Gearbest Fransa da Global Versiyon satılıyor olması şu an...

Üst Alt