İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

• Konbuyu başlatan ByKatre
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 338
  • Görüntüleme 96K

no_Antijen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi
Cihazım
Mi Pad 2
Konular
12
bende 2 kere sitesinden indirdiğim halde aynı hatayı veriyor bir türlü flash tool da yukleyemedım flash_all_except_storage hatası veriyor

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
bende 2 kere sitesinden indirdiğim halde aynı hatayı veriyor bir türlü flash tool da yukleyemedım flash_all_except_storage hatası veriyor

Flash All seçeneğini kullanarak ve cihaz EDL moddayken flaslamayi deneyin. O zaman sorunsuz yüklenecektir

Son düzenleme:

muratdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Telefonuma fastboot üzerinden redmi 3 romu indirdim ama bir türlü yükleme yapamıyorum. 32 bitlik bilgisayarım var. telefon şu anda sadece fastboot açılıyor başka bir ekrana gelmiyor birde logo da kalıyor. ne yaptım ise yüklemeyemedim. çin romum. çin romu yükeyip ingilizce kullanacağım ama bir türlü yapamıyorum. eski sürümüde yükleyemiyorum. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

Sistemde bulunan dosya bulunamıyor hatası alıyorum. eski sürümde denedim yeni sürümde miflash ama malesef sadece 64 bitlik bilgisayarım olmadığından o şekilde deniyemiyorum.

muratdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
64 bit sistemde edl üzerinden kurmayı deneyin.

şuanda 64 bitlik bir bilgisayarım malesef yok, edl üzerinden yüklemeye çalışacağım ama malesef fastboot açılıyor. normal açılışta ise sadece miui logosunda kalıyor başka bir işlem yapamıyorum.

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
şuanda 64 bitlik bir bilgisayarım malesef yok, edl üzerinden yüklemeye çalışacağım ama malesef fastboot açılıyor. normal açılışta ise sadece miui logosunda kalıyor başka bir işlem yapamıyorum.
hoca fastboot mod ta kur romu flash all seç kurulur. kurtarma rom u nereden indireceğini biliyor musunuz ?

muratdur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
hoca fastboot mod ta kur romu flash all seç kurulur. kurtarma rom u nereden indireceğini biliyor musunuz ?

yukarıdaki işlemleri takıp ediyorum ama malesef yükleme yapmıyor. boot kiliti açık değil. sadece çin roma geçiş yapmak istedim. yükleme yaparken hata oluyor.

yukarıdaki fastboot rom ile yüklemeye çalışıyorum. 64bitlik bilgisayarında türkçe olan romu yüklemiştim. ama bu romu bir türlü yükleyemiyorum(64bit bilgisyardan yapmıştım).

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
1- adresine gir
2- olanı indir ve rar dan çıkar masa üstüne.
3- bide Mi flash indir buradan ve kur.
4-Teli Fastboot al (Kapat teli sonra Ses açma ve power tuşuna 5 sn bas açılır bırak tuşları)
5-teli pc ye bağla ve yüklediğin mi flash aç. (mi flash için ile nasıl yüklenir rom konuya bak çok kolaydır)
6-Flash all seç herşey silinir ama (yedek al)

Son düzenleme:
Üst Alt