Sohbet Xiaomi almalıyım?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Yazim hatasi yapmisim kusura bakmayin detaylı cevaplar verilirse memnun olurum teşekkürler
Aynı cihazı bende kullanıyorum 4 aydır.Ve iPhone X den geçtim..Çok ta memnunum..Tavsiye ederim lakin takdir sizin...

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Redmi 5 Plus var 3 aydır bende.

1.telefonlar güncelleme aliyor mu? Android güncellemelerini. 7 ile başladım şuan Android 8. Ayrıca Miui güncellemelerini de sürekli alıyor.
2.sebeke sorunu var mi? Şebeke sorunu ile hiç karşılaşmadım.
3.telefonlari dayanıklı mi? Sadece biri üstüne bastı. Onun dışında dayanıklılık konusunda yorumum yok.
4.teknik destek nasil? İşim olmadı ama önyargılı bir şekilde teknik desteğinin iyi olmadığını düşünüyorum. Umarım işim düşmez.
5.tr de mağazası açıldı bir getirisi var mi? Yorum yok.
6.ram kullanımları nasil? 4 GB ram var. Genelde 2 GB ram boşta kalıyor.
7.1 yildan sonra cop olur mu? 3 aydır çöp olmadı. Herhalde en az 3 sene götürür.
8.rom felan ugrasmak istemiyorum arayuz stabil mi? Arayüz genel itibariyle iyi. Ama çok bug oluyor. Şuan MIUI 10 sürümündeyim ve en az 4 tane bug gördüm.
9.redmi 5 plus düşünüyorum. Güzel tercih.
10.kronik sorunları var mi? Dokunmatik bazen algılamıyor. Nadiren de olsa böyle bir sorunu var.

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Ben kullandığım halde tavsiye etmiyorum güncelleme sıkıntılı MIUI 10 bir sürü sıkıntı ve bug var çift bild.tema mail vs sözde yapay zeka ağırlıklı bir gunc. İdi MIUI 10 ama bana göre yapayin y di yok üstelik kendi uygulamalarinda reklam gösteren tek firma tavsiye kapatıldığı halde reklam çıkıyor sanırım yeosy zeka bunun için yapmışlar internet. Şehir merk. Biraz çıkınca 4g de düşüyor 3 gy zaten 20 bandı destklemiyor camera ois var icraat yok gece çekimleri kötü yazılımi vasat ve gelistirilmedi tel hızlı akıcı ama çabuk ısınıyor amoled harici diğer LCD panellerde ghost screen olma durumu var dayanıklılık servis göreceli ben bu markayı tavsiye etmiyorum

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ben kullandığım halde tavsiye etmiyorum güncelleme sıkıntılı MIUI 10 bir sürü sıkıntı ve bug var çift bild.tema mail vs sözde yapay zeka ağırlıklı bir gunc. İdi MIUI 10 ama bana göre yapayin y di yok üstelik kendi uygulamalarinda reklam gösteren tek firma tavsiye kapatıldığı halde reklam çıkıyor sanırım yeosy zeka bunun için yapmışlar internet. Şehir merk. Biraz çıkınca 4g de düşüyor 3 gy zaten 20 bandı destklemiyor camera ois var icraat yok gece çekimleri kötü yazılımi vasat ve gelistirilmedi tel hızlı akıcı ama çabuk ısınıyor amoled harici diğer LCD panellerde ghost screen olma durumu var dayanıklılık servis göreceli ben bu markayı tavsiye etmiyorum
Sadece karşı fikir olarak yazıyorum, görüşlerinize saygı duyarak... Tavsiye etmediğiniz ürünlerin fiyat skalası nedir? Bu fiyatlarda aynı özellik ve donanıma sahip telefonlar var mıdır? Birde; sandığınız bir şeyi düzelteyim, reklamlar kapatılınca çıkmıyor... smoking~~

Fayda fiyat eğrisi iyi olan bir telefon tavsiye edin, millet parasının hakkını alabilecek telefonlara yönelsin... wait~~

Kadirli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi NOTE 5
Meslek
Bankacı
Konular
16
teknoloji şans işidir hocam. size de demekki sıkıntılı olan gelmiş, ben Xiaomi aldım aldırdım hala da aldırıyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
teknoloji şans işidir hocam. size de demekki sıkıntılı olan gelmiş, ben Xiaomi aldım aldırdım hala da aldırıyorum.
Sıkıntılı insanların telefonu sıkıntılı olur demektense, teknoloji şans işi demek çok kibarca ifade edilmiş bir açıklama, kutluyorum sizi.... Bende Xiaomi konusunda hala emekleme devresindeyim ve buna rağmen bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım ve çok kişiye de Xiaomi aldırdım

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Buyrun tavsiyeler kapalı olduğu halde reklamlar burada Xiaomi yıl yere göğe sigdiramayan ark.benim dile getirdigim sorunlar varmı yokmu onların çözümü bulularsa bizde memnun olur tesk ederiz ha keza Xiaomi nin F/P bir cihaz olmaktan çıktığını düşünüyorum halen mi 8 ile ilgili bir takım sıkıntılar varken ve fiyatı da ucmusken ben bu cihazi tavsiye etmem

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-04-20-13-45-426_com.miui.videoplayer.png
    Screenshot_2018-11-04-20-13-45-426_com.miui.videoplayer.png
    948,8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2018-11-04-20-13-13-817_com.android.vending.png
    Screenshot_2018-11-04-20-13-13-817_com.android.vending.png
    397,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2018-11-04-20-12-59-900_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2018-11-04-20-12-59-900_com.android.thememanager.png
    66,4 KB · Görüntüleme: 21

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Buyrun tavsiyeler kapalı olduğu halde reklamlar burada Xiaomi yıl yere göğe sigdiramayan ark.benim dile getirdigim sorunlar varmı yokmu onların çözümü bulularsa bizde memnun olur tesk ederiz ha keza Xiaomi nin F/P bir cihaz olmaktan çıktığını düşünüyorum halen mi 8 ile ilgili bir takım sıkıntılar varken ve fiyatı da ucmusken ben bu cihazi tavsiye etmem
Arkadaş zaten Mİ8 sormamışki...Siz peki hangi telefonu tavsiye ediyorsunuz veya bundan sonraki cihazınız ne marka olacak?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Mi 8 i örnek verdim konuyu açan ark.bir model yada fiyat belirtmemiş ama ben GM 9 Huawei mate tavsiye ederim kendine gelince bu ay tel taksiti bitiyor kemdimde mate yada p serisi

Üst Alt