Sohbet Xiaomi almalıyım?

Moguzhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguzhan
Cihazım
Gm8
Konular
1
Merhaba arkadaslar su an yeni bir cihaz almak istiyorum ayin 15 inde almış olacağımXiaomi almak istiyorum cok merak ediyorum ancak suphede kaldigim duumlar var.
1.telefonlar güncelleme aliyor mu? Android güncellemelerini.
2.sebeke sorunu var mi?
3.telefonlari dayanıklı mi?
4.teknik destek nasil
5.tr de mağazası açıldı bir getirisi var mi?
6.ram kullanımları nasil
7.1 yildan sonra cop olur mu?
8.rom felan ugrasmak istemiyorum arayuz stabil mi?
9.redmi 5 plus düşünüyorum
10.kronik sorunları var mi lütfen yönlendirici ve bilgilendirici yorumlar yapin ilk defa xiamio cihaz alacagim elimde kalsın istemiyorum 2 tane gm8 aldim annem ve kızkardeşime çok iyiler telefonlar kaymak gibi akıyor sarj sureleri cok iyi gm8 alirkende bu tip arastirmalar yaptim xiamio dede arastirma yapitorum genelde ram disiyor diyorlar yardimlarinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Xiamio diye bir marka hiç duymadım bugüne kadar, bence uzak durun...Size Xiaomi önerebilirim, düşünmeden alabilirsiniz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiamio diye bir marka hiç duymadım bugüne kadar, bence uzak durun...Size Xiaomi önerebilirim, düşünmeden alabilirsiniz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Başlığı görünce aynı minvalde bir şeyler yazayım demiştim ama hızlı davranmışsın hocam... sun~~ Bu çerçevede Karamio da tavsiye edilebilir, ama ben karamel sevmiyorum... :?

Şaka bir yana;

İki tane Gm aldıysan ve memnun kaldıysan, "Xiaomi" seni fazlasıyla memnun eder, daha detaylı yazmaya gerek yok... Kriter Gm ise son söz bu olur bence. Şimdiden hayırlı olsun, sorun sıkıntı çıkarsa da (zannetmiyorum 5 tane Xiaomi geçti elimden sorunsuz) forum burada... mm~~

Moguzhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguzhan
Cihazım
Gm8
Konular
1
Yazim hatasi yapmisim kusura bakmayin detaylı cevaplar verilirse memnun olurum teşekkürler

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Yazim hatasi yapmisim kusura bakmayin detaylı cevaplar verilirse memnun olurum teşekkürler
Yazım hatası işin esprisi fakat ciddi olan bir noktaya dikkat çektim... Gm'den memnun kaydıysan, Xiaomi seni üzmez, maddelerle sorduğun bütün soruların cevapları bende genel olarak olumlu... Çünkü; bu fiyatlardaki telefonlar ile kıyas edilirse fiyatını ikiye katlayan özellikleri sunuyor... Hangi telefon 1 yılda çöp oluyor bilmiyorum ama 2015 yılı çıkışlı Redmi Note 2 cihaz bile hali hazırda rahatlıkla kullanımda olduğuna göre telefon afaki işlerde kullanılmadığı sürece kısa vadede çöp olması mümkün görünmüyor... Redmi 5 Plus'u oğluma aldım ve hunharca oyun oynuyor 5 aydır sorun sıkıntı yok, güncelleme aldı, şarj süresi olarak da 2 günü rahatlıkla çıkartıyor.

Moguzhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oguzhan
Cihazım
Gm8
Konular
1
bunu almayı düşünüyorum fiyat olarak ta makul geldi

Kadirli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi NOTE 5
Meslek
Bankacı
Konular
16
Alınır çatır çatır ömürlük kullanılır :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunu almayı düşünüyorum fiyat olarak ta makul geldi
Forumdan sefa hocadan note 5 al bana dua et, bu ürünü alana kadar

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bütün bu madde madde sorular replika telefonlar için sorulan sorular hocam.bu soruları xiaomi için sorduysan,xiaomi ye hakaret etmiş olursun desem;herhalde bütün sorularına cvp almış olursun :)kadirli ve codered hocam zaten yazılması gerekeni yazmış,bende kendilerine katılıyorum.tabii Skorpi hocama da katılıyorum :)

Üst Alt