Sohbet Xiaomi Almak Ve Almamak için sebepler.

qbilayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Telefon almak isteyip karar vermekte zorlanan kişilere iyi bir rehber. Değerli vaktinizden dolayı teşekkür ederiz.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Üstadım keşke bende sizin gibi söyleyebilsem.
İnşallah bir gün bizim bu yaşadığımız sıkıntılar biter bizde o zaman sizin gibi can ve canan yaparız. Umudum var mı diye sorsan bu kadar güncellemeden sonra kalmadı.
Umutsuz olmamak lazım, her şeyi kafanıza takmayın, mutlu olmak için mutlaka bir sürü başka sebepleriniz vardır

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Erkan0113

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi note 2
Konular
0
Ya arkadaşlar ben xiaomi mi note 2 kullanıyorum telin kendi arayüz uygulamalarında bile reklam çıkıyor bende belki telde virüs var diye düşündüm ama yok muş diger xiaomi kullanıcıların çoğuda aynı sıkıntı yı yaşıyor bunu kapatmanın bir yolu yokmu ne saçma bişi müzik çalar da bile reklam çıkıyor bilgi sahibi olan lütfen bi akıl versin tşkler

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
*Xiaomi almak için temel sebep fayda fiyat telefonu olması, az paraya fazla telefon alınması.
*Xiaomi almamak için temel sebep; gereksiz yere fazla para verecek insanların ve telefonların olması.

Bu kadar basit ;)

Atıyorum, aylık gelirim 10 bin dolar olsa, neden Xiaomi alayım, varlığından haberim bile olmazdı herhalde... Ama, aylık gelirim Bin dolar bile olmayınca, koşa koşa Xiaomi alıyorum... 8=)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya arkadaşlar ben xiaomi mi note 2 kullanıyorum telin kendi arayüz uygulamalarında bile reklam çıkıyor bende belki telde virüs var diye düşündüm ama yok muş diger xiaomi kullanıcıların çoğuda aynı sıkıntı yı yaşıyor bunu kapatmanın bir yolu yokmu ne saçma bişi müzik çalar da bile reklam çıkıyor bilgi sahibi olan lütfen bi akıl versin tşkler

Rehber - Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

kanas28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gökhan
Cihazım
lg g2
Konular
0
s.a xiaomi güncelleme desteği konusuna biraz takildim oneplus in 3 ve 3t ye android pie güncellemesi verdi 2016 daki simdi bakiyorum 2016 daki mi 5 e bakıyorum donanim olarak pek guclu degil ama mi 8 e kac yil gunceleme desteği verir Xiaomi 2 yil mi destek vermeye basladi mi 5 desteği kesti ve xiaomiye guncelleme suresini uzatir mi oneplus gibi twitterda ceo lara baski yapsak felan

Üst Alt