Xiaomi ailesine katilmak..

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Hayırlısı olsun hocam güzel günlerde kullanın, aramıza hoşgeldiniz ;)
Eyvallah sağolasın...
[doublepost=1513193041,1513158304][/doublepost]Merhaba arkadaşlar mi mix 2 cihazımı şarja taktım.2,5 saatte şarj oldu.Hizli şarj olayında bı sıkıntı var anlamadım.yada donusturucudemi bir problem var??

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Eyvallah sağolasın...
[doublepost=1513193041,1513158304][/doublepost]Merhaba arkadaşlar mi mix 2 cihazımı şarja taktım.2,5 saatte şarj oldu.Hizli şarj olayında bı sıkıntı var anlamadım.yada donusturucudemi bir problem var??
Cihazı şarja taktığınızda hızlı şarj etkin yazıyor mu? 3 4 kez şarj ettikten sonra batarya tam kendine gelecektir olmadı yakın zamanda rom kurarız dert edilecek bir problem değil ;) halledilir

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Cihazı şarja taktığınızda hızlı şarj etkin yazıyor mu? 3 4 kez şarj ettikten sonra batarya tam kendine gelecektir olmadı yakın zamanda rom kurarız dert edilecek bir problem değil ;) halledilir
Yok hocam şarja taktigimda hızlı şarj etkin yazmıyor.insallah hocam ne diyeyim

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Mi mix 2 de hızlı şarj olması lazım bir temiz kurulum yaparmısınız
Açıkçası xiaomi konusunda pek tecrübem yok.Cihazi aldığımda global rom yüklüydü.hemen güncelleme geldi.mi9 kararlı diye.ve guncelledim.temiz kurulum nedir inanın ki bilmiyorum hocam

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Açıkçası xiaomi konusunda pek tecrübem yok.Cihazi aldığımda global rom yüklüydü.hemen güncelleme geldi.mi9 kararlı diye.ve guncelledim.temiz kurulum nedir inanın ki bilmiyorum hocam
Bir iki gün bekleyin eğer düzelmesse ses arttırma ve power butonuna basılı tutun mi recovery açılacak sonra wipe data factory reset var basın sonrasını halledersiniz zaten

Son düzenleme:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bir iki gğn bekleyin eğer düzelmesse ses alçaltma ve power butonuna basılı tutun mi recovery açılacak sonra wipe data factory reset var basın sonrasını halledersiniz zaten
Küçük bir yanlışı düzeltmek istiyorum hocam, ses kısma + power butonu ile başlatıldığında cihaz fastboot modunda açılır, ses açma + power ile başlatıldığında cihaz recovery modunda başlar ;)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Küçük bir yanlışı düzeltmek istiyorum hocam, ses kısma + power butonu ile başlatıldığında cihaz fastboot modunda açılır, ses açma + power ile başlatıldığında cihaz recovery modunda başlar ;)
Çok pardon hocam dalgınlıkla yanlış yazmışım. Düzenlitorum hemen

Üst Alt