Xiaomi ailesine katilmak..

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Arkadaslar merhaba.Ben xiaomi markasini uzun zamandir takip ediyorum ve mi mix 2 yi bugun migrosta gordum.Alip soyle bir inceledim.telefon ates ediyor.Zaten teknik donanim bakimindan ust duzey bir cihaz.ekran sahane olmus.Ne dersiniz arkadaslar bu cihaz cok hosuma gitti.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
güzel telefon. fakat mi 7 yı bekle. üzerine biraz ekleme yaparsin. bence çok şahane gelecek

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Aslinda onuda dusenmedim degil ama tasarim olarak acaba tatmin edermi ne dersiniz...

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Bana göre ergonomi ve tasarım anlamında Mi Mix 2 çok iyi iş çıkaran bir cihaz. Teknik özellikler anlamında ise ideal bir telefon tek eksiği eşdeğer cihazlarla kıyaslandığı zaman kamera tarafında olacaktır. Tüm xiaomi telefonlar gibi gündüz çekimleri harika gece çekimleri vasat, eğer alacağınız telefonda kamera birinci önceliğiniz değilse sizde hemen bir tane Mix 2 edinmelisiniz ;)

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8
Aslinda onuda dusenmedim degil ama tasarim olarak acaba tatmin edermi ne dersiniz...
Tasarım olarak bakarsak bence mi7 daha çok tatmin edecektir en azından ön kamerası yukarı da yer alacak , bana kalırsa yıllarca kullanacağın bi telefonu her selfiede 360 derece döndürmek bi süre sonra sıkıcı olabilir

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Arkadaşlar dayanamadım dün migrosa gidip mi mix 2 aldım.Hemen güncelleme geldi .Cihaz çok hızlı 4.5 g problemide yok.Tasarim olarak zaten bence çok güzel.parmak izi okuyucusu çok hızlı.kamera konusuda öyle anlatıldığı kadar kotu değil.en azından bana yeter.kullandikca izlenimlerimi paylaşırım..

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Arkadaşlar dayanamadım dün migrosa gidip mi mix 2 aldım.Hemen güncelleme geldi .Cihaz çok hızlı 4.5 g problemide yok.Tasarim olarak zaten bence çok güzel.parmak izi okuyucusu çok hızlı.kamera konusuda öyle anlatıldığı kadar kotu değil.en azından bana yeter.kullandikca izlenimlerimi paylaşırım..
Hayırlısı olsun hocam güzel günlerde kullanın, aramıza hoşgeldiniz ;)

Üst Alt