HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Bilgi için teşekkürler, HyperOS videolarını seyrederken telefonlarda Mi dialer ve sms app görünce dedim bende mi bir eksiklik vae, şu an netleşti. Bir de şunu sorayım, yine videolarda Widget menüsü bizimkinden farklı gibi, saat ve hava durumunu kare/dikdörgen şeklide ana ekranda, bizde ki Widget lara baktım bulamadım, bunlar da yok değil mi Global HyperOS ta?
Henüz Beta aşamasında olduğu için bazı uygulamalarda eksiklikler olabilir. Stabil olarak yayınlandıktan sonra tüm özellikler gelecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bilgili değilim bu güncelleme ROM mu yoksa normal mi
Pilot Beta Romu hocam. Normal güncelleme değil.

xeqtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boşversene
Cihazım
Mi5
Konular
1
BL Kilidini açmanızın şöyle bir dezavantajı var updater üzerinden yayınlanan güncellemeleri BL kilidiniz açık olduğu için ne yazık ki cihazınıza indirip yükleyemezsiniz. Dirençli imei atılması için BL kilidinin açılmasına gerek yok ayrıca HyperOS yüklemek için BL kilidinin'de açılmasına gerek yok. Eğer bu tarz işlemler ile uğraşmak istemiyor yani gelecek olan güncellemeleri manuel olarak indirip kurmak istemiyorsanız eğer BL kilidinin kapalı kalmasında fayda var. Şöyle de bir ihtimal var yarın bir gün rom değişirim kurcalarım custom rom çıkar onu yüklerim vb. derseniz eğer HyperOS yüklemeden BL kilidini açın derim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HyperOS yüklediğiniz zaman updater üzerinden alt sürümlere geri dönüş yapamazsınız. HyperOS'ta iken BL kilidini açmanızda imkansıza yakın bilginiz olsun.

dirençli imei attırmak için sırf bl kilidi açılması talebi oluşturdum ama daha açmadım henüz. BL kilidi açık olmadan imei atılıyor mu bu kesin mi? eğer bl kilidi kapalıyken imei onarımı yapılabiliyorsa bl kilidini açmayacağım sırf onun için açmak istiyordum

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
dirençli imei attırmak için sırf bl kilidi açılması talebi oluşturdum ama daha açmadım henüz. BL kilidi açık olmadan imei atılıyor mu bu kesin mi? eğer bl kilidi kapalıyken imei onarımı yapılabiliyorsa bl kilidini açmayacağım sırf onun için açmak istiyordum
Hocam Cihaza göre veya İşlemi yapacak olan işletmeye göre değişiklik gösterebiliyor. Note 10 Pro cihazımda direnç işlemi yaptırırken BL kilidim kapalıydı. Siz yinede işlem yaptırmadan önce iyice bir araştırıp öyle hareket edin.

xeqtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boşversene
Cihazım
Mi5
Konular
1
Hocam Cihaza göre veya İşlemi yapacak olan işletmeye göre değişiklik gösterebiliyor. Note 10 Pro cihazımda direnç işlemi yaptırırken BL kilidim kapalıydı. Siz yinede işlem yaptırmadan önce iyice bir araştırıp öyle hareket edin.
cihazim mi13t pro bilginiz var mı bu cihaz hakkında?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bilgi için teşekkürler, HyperOS videolarını seyrederken telefonlarda Mi dialer ve sms app görünce dedim bende mi bir eksiklik vae, şu an netleşti. Bir de şunu sorayım, yine videolarda Widget menüsü bizimkinden farklı gibi, saat ve hava durumunu kare/dikdörgen şeklide ana ekranda, bizde ki Widget lara baktım bulamadım, bunlar da yok değil mi Global HyperOS ta?
HyperOS ile önceki MIUI'lar farklı değil hocam. Yine bölgeye göre Google veya Xiaomi arama/mesajlaşma uygylamaları farkı var. Widgetlar da yine önceki sürümlerde olduğu gibi Çin romuna özel stok romlar arasında. Beklentiye girmeyin boşa. :)

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
ARKADAŞLAR EGER GLOBAL ROM KULLANİP HALA GUNCELLEME SİZE GELMEDİYSE :
AYARLAR > ARAMA KİSMİNA BÖLGE YAZİN VE BOLGEYİ AMERİKA BİRLESİK DEVLETLERİ OLARAK DEGİSTİRİN ARDİNDAN TELEFONUN İNTERNET BAGLANTİSİNİ KESİP TELEFONU YENİDEN BASLATİP TELEFONU İNTERNETE BAGLAYİP GUNCELLEMEYE GİRİN GUNCELLEMYİ GORECEKSİNİZ
Yaptım gelmedi

teknoberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur Berk
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
cihazim mi13t pro bilginiz var mı bu cihaz hakkında?
Bilgim yok ne yazık ki Tek sim kullanıyorsanız zaten totalde 8 ay süreniz var beklemenizi tavsiye ederim. Bir ihtimal yazılımsal kayıt gelme ihtimaline karşın şimdiden cihazınızı kurcalatıp anarkartınıza işlem yaptırmayın ve arka kapağınızı söktürmeyin ;)

asl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
İyi geceler arkadaşlar hyper os güncellemesi az önce geldi bir sorum olacak ayarlar ana ekrandan aramayı açmak için ana ekranda yukarı doğru kaldırını açtığım zaman öneriler açılıyor uygulama arama bölümü açılması lazım, 11t de aşağı ve yukarı kaydırma için özel seçimler var onda uygulamarı ara bölümü açılıyor sizde de öneriler mi açılıyor bende mi bir sorun var acaba

agro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
agro
Cihazım
mi13 t pro
Konular
0
şU GÜNCELLEMEYİ SIRF ARAMA REHBER VE MESAJLAR ÇİN BEKLİYORDUM YİNE OLMAMIŞ. GÜNCELLEMEYİ NORMAL YÜKLEDİM ANCAK ESKİ GOOGLE ARAMA VE MESAJLAR UYGULAMASI OLDUĞU GİBİ DURUYOR. APK İLE YÜKLEDİM ARAMA EKRANI GELMİYOR. BU BÖYLE Mİ GİDECEK

Üst Alt