HyperOS Xiaomi 13 XiaomiEu Android HyperOS

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Play integrity, play sertifikası sorunu var mı bu romda Drm info L1 mi rootsuz kullanmak istiyorum cihazı ama sırf şu nedenlerden ötürü kilit açmak istemiyorum. Eskiden eu romda bu sıkıntılar yoktu hala öyle mi merak ettim

Elturko67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 13
Konular
0
Biri miui biri hyperos ya o yüzden düşündürüyordu biraz var mı peki bir sorun memnun musunuz
Galeri bazen aniden kapanıyor yoktu diyordum sonradan ortaya çıktı aslında miui ile hemen hemen aynı ben sadece meraktan geçtim kararlı sürümü bekleyin bence çok da gereği yok gibi

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Galeri bazen aniden kapanıyor yoktu diyordum sonradan ortaya çıktı aslında miui ile hemen hemen aynı ben sadece meraktan geçtim kararlı sürümü bekleyin bence çok da gereği yok gibi
İlk sürümden beri aynı sorun var. on numara rom yapıyorlar ama şu galeriden atma işini bir türlü çözemediler .

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
18 sürümü yüklü galeride hata alıyorum yada atıyor bişey yapmak istediğimde bu sorunu aşabilen var mı başkalarıda yaşamış çünkü.Ve diğer bir konu dev rom olduğu için tam türkçe değil bunu halletme durumumuz var mı birde

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
18 sürümü yüklü galeride hata alıyorum yada atıyor bişey yapmak istediğimde bu sorunu aşabilen var mı başkalarıda yaşamış çünkü.Ve diğer bir konu dev rom olduğu için tam türkçe değil bunu halletme durumumuz var mı birde
Bende aynı hatayı alıyordum. Düzeltmediler bende MIUI 14 e geri döndüm

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bu romda dışardan apk kurabilen var mı ?
Nanay her türlü yolu denedim yok pc den apk olarak kurdum cmd ekranı kurulmuş gösteriyor ama telefonda yok bu .Bu olmayınca apk da kurmuyor nasıl olucak aşabilen var mı bu sorunu

HüDeM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 13
Konular
1
merhaba herkese; yükleyen oldu mu, galery kendiliğinden kapanıyordu bir önceki sürümde, bunda aynı hat avar mı acaba,
bu arada galery kendiliğinden kapanıyor hatası giderilebilir mi var mı bir yöntemi olan arkadaşlar.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
merhaba herkese; yükleyen oldu mu, galery kendiliğinden kapanıyordu bir önceki sürümde, bunda aynı hat avar mı acaba,
bu arada galery kendiliğinden kapanıyor hatası giderilebilir mi var mı bir yöntemi olan arkadaşlar.
Var düzelme yok dev romda en çok beklediğim oydu hep aynı

Üst Alt