Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
ben direnç yaptırdım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Direnç yaptıracağın yer veya direkt dirençli alacağın yer bilindik olsun yeterli bence.
çin mi aldınız global mi. şuan global bulamıyorum alacağım ama. çinlerde de band20 yok. bugün baktığımda yaşadığım civarda hep band20de kullanılıyor. 5x e kadar banda bağlanıyor 12x kullanıyorum

Son düzenleme:

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
çin mi aldınız global mi. şuan global bulamıyorum alacağım ama. çinlerde de band20 yok. bugün baktığımda yaşadığım civarda hep band20de kullanılıyor. 5x e kadar banda bağlanıyor 12x kullanıyorum
global çok aradım bende bulamadım çin aldım o yüzden şuanlık hiç bir problemim yok çekim konusunda çok nadir hat gidip geliyor anlık ama çok nadir dediğim gibi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
global çok aradım bende bulamadım çin aldım o yüzden şuanlık hiç bir problemim yok çekim konusunda çok nadir hat gidip geliyor anlık ama çok nadir dediğim gibi
Merkezlerde yaşıyorsan zaten sorun yaşatmaz. Benim iş yeri kırsalda. Birde dediğim gibi günlük hayatta çok ihtiyaç olmayacak bi hız farkı var

Üst Alt