Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hocam çok gıcık bir işletim sistemi kullanımı bence androidden daha zor ios bana karman çorman geliyor birde wifi konum mobil veri gibi şeyleri ayarlara girip açıp kapatmak zorundasın kontrol merkezinden kapatınca aslında kapanmıyor.
ios tek sevdiğim yönü arayüzü efektleri birde kamera uygulamasındaki portre özellikleri.
işte gelde bunu xiaomi'ye ön yargıyla bakan ayfon fanboylarına anlat. Xiaomi'nin eksiği selfi kamerasının kalitesizliği ve instagram gibi uygulamalara atılan foto ve videoların kalitesi ayfon gibi değil. onun dışında her anlamda ayfondan bence daha iyi.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
işte gelde bunu xiaomi'ye ön yargıyla bakan ayfon fanboylarına anlat. Xiaomi'nin eksiği selfi kamerasının kalitesizliği ve instagram gibi uygulamalara atılan foto ve videoların kalitesi ayfon gibi değil. onun dışında her anlamda ayfondan bence daha iyi.
Arkadaşım İPhone kullanıyor instagramda resim atarken instagram efektini kullandıktan sonra fotoğraf kalitesi mahvoldu bunu banada gösterdi yani Apple o kadarda kusursuz değil.
Ama evet xiaominin 3.parti kamera uygulamalarına entegrasyon sorunu var.

Birumsev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
ayfon'un neyini beğenmedin hocam? hem de en iyi, en güncel modelini almışsın. ben 14 alıp satmıştım, kamera ve ekranı gerçekten çok iyiydi. ama çok kısıtlı özgürlük yok.
Hocam 1 duvar kağıdı değişmek için bile ayarlara falan girmen gerekiyo :D Basitlik ve kullanım kolaylığı androidde daha iyi bence, telefonu kendi zevkine göre ayarlayabiliyorsun. Ama iphone kutudan çıktığı haliyle kullanıyorsun çok fazla özelleştirme sunmuyor, Hadi onu da geçtim, telefon kaba, hem kalın hem ağır. Kamerası ve sesi evet iyi, ama fotoğrafçı falan değilsen gerek yok, günlük kullanımda fark edilecek şeyler değil, ses içinde kulaklık kullanıyoruz zaten, kim telefonun hoparlöründen müzik dinliyor :) ikisininde birbirine karşı üstün yanları vardır fakat Türkiye şartlarında bir telefona 80 bin verip cebinde taşımak bana mantıklı gelmiyor, iphone ile ne yapıyorsan 15/20 bin liralık xiaomi telefonlada onu yapabilirsin, kalan 60 bin lirayı da başka alanlarda değerlendirirsin. bir heves ettik aldık ama gereksizmiş özetle, yakın zamanda xiaomi 13'e geçeceğim, iyi forumlar.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
şu cihazda bulduğum tek kusur cihazı yeninden başlatınca kartı yuvasından çıkarmadan diğer hatta kart takmış gibi sinyal alıyor ve btk dan 120 gün msjı geliyor... iki sim yuvası da aynı zamanda başlamış oluyor... bunun da sebebi büyük ihtimal lanet olası e sim özelliği. şu an cihazım 5 ay sonra kapanacak.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arkadaşlar s. aleyküm. cihazına direnç işlemi yaptıran var mı? bende yapmayı düşünüyorum da olumsuzluk yaşayan var mı? tavsiye eder misiniz?

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
arkadaşlar s. aleyküm. cihazına direnç işlemi yaptıran var mı? bende yapmayı düşünüyorum da olumsuzluk yaşayan var mı? tavsiye eder misiniz?
ben direnç yaptırdım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Direnç yaptıracağın yer veya direkt dirençli alacağın yer bilindik olsun yeterli bence.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
ben direnç yaptırdım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Direnç yaptıracağın yer veya direkt dirençli alacağın yer bilindik olsun yeterli bence.
hocam özelden yada sıkıtnı olmazsa buradan bilgi verir misiniz? nerde ve kime yaptırdınız? fiyat nedir?

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Daha önce aynı cihaza işlem yapmış tecrübeli bir yerde yaptırmanız yararlı olacaktırm. Bazı işini bilmeyen yerlerin yaptığı cihazlarda NFC arızası, Kamera flaşı gibi arızalar oluyor

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Daha önce aynı cihaza işlem yapmış tecrübeli bir yerde yaptırmanız yararlı olacaktırm. Bazı işini bilmeyen yerlerin yaptığı cihazlarda NFC arızası, Kamera flaşı gibi arızalar oluyor
o konuda aynı şeyi düşünüyorum ama önemli olan o özelliğe sahip kişileri bulmak :)

Üst Alt