Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

hog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haim
Cihazım
xiaomi 13
Konular
0
Oneplus 8 prodan bu telefona geçtim, ekran renkleri kesinlikte vasat ne yaparsam yapayım oneplus kalitesine ulaşamadım hep soluk ve yüksek parlaklıkta kullanmak gerekiyor. Olmadık telefonlara koydukları 68 billion yada 1 milyar renk desteği bu telefonda yok.

aylakbakkal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Mİ 8SE
Konular
5
mi 13 ün çin sürümü ile global arasındaki fark nedir? yine band 20 mi?

yogisemo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Merhabalar mi13 kullanıcısı olarak yazıyorum
Ekran görüntüsünü beğenen varsa kusura bakmayın ama bir göz doktoruna baş vursun ekran resmen siyah beyaz renk doygunluğu yok cansız bir ekran görüntüsü var ayarlardan doygunluk yaptım ekran biraz canlandı ama beni yinede tatmin etmedi
İkinci olarak işlemci oyunda ısınmaya bilir bilmiyorum denemek için pubg indirdim sadece 30 dk oynadım birşey yoktu ama iş film indirmeye gelince işler değişti bir film indirmeye başlayınca cayır cayır yanıyor telefon ( bu arada Samsung note8 den geçiş yaptım mi13e) note8 de aynı anda 3 film birden indiriyor idim hiç böyle ısınma olmuyordu
Birde birisi bana yardımcı olursa sevinirim ne yaptıysam film indirirken telefon kitlenip 15 dk geçince indirme işlemini durduruyor bunun önüne geçemedim bir türlü bütün izinleri verdigimi düşünüyorum
İndirme programı= 1dm
Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oneplus 8 prodan bu telefona geçtim, ekran renkleri kesinlikte vasat ne yaparsam yapayım oneplus kalitesine ulaşamadım hep soluk ve yüksek parlaklıkta kullanmak gerekiyor. Olmadık telefonlara koydukları 68 billion yada 1 milyar renk desteği bu telefonda yok.
Aynen kardeşim bende bundan muzdarip oldum ve bu sebepten telefonu satmayı bile düşünüyorum

Berkedix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Grafiker
Konular
4

Birumsev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
15 pro max aldım ama satıp xiaomi 13 alıcam sanırım. Yıllarca xiaomi kullandıktan sonra ıphone çok boş geliyor. günlük kullanımda öyle aman aman bir artısı da yok.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
15 pro max aldım ama satıp xiaomi 13 alıcam sanırım. Yıllarca xiaomi kullandıktan sonra ıphone çok boş geliyor. günlük kullanımda öyle aman aman bir artısı da yok.
ayfon'un neyini beğenmedin hocam? hem de en iyi, en güncel modelini almışsın. ben 14 alıp satmıştım, kamera ve ekranı gerçekten çok iyiydi. ama çok kısıtlı özgürlük yok.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
ayfon'un neyini beğenmedin hocam? hem de en iyi, en güncel modelini almışsın. ben 14 alıp satmıştım, kamera ve ekranı gerçekten çok iyiydi. ama çok kısıtlı özgürlük yok.
Hocam çok gıcık bir işletim sistemi kullanımı bence androidden daha zor ios bana karman çorman geliyor birde wifi konum mobil veri gibi şeyleri ayarlara girip açıp kapatmak zorundasın kontrol merkezinden kapatınca aslında kapanmıyor.
ios tek sevdiğim yönü arayüzü efektleri birde kamera uygulamasındaki portre özellikleri.

Üst Alt