Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Ozkan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkam
Cihazım
Mi9 SE
Konular
0
Merhaba yurtdışı mi 13 almayi düşünüyorum ama pil konusunda herkes şikayetçi sanırım direnç işlemi pil konusunda sorun yaratiyor yada yazilimsal bir sorunu var arada kaldim şimdi

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Ozkan42
Direnc kaydı yaptırıp memnun olan bir çok kullanıcı var. Ne var ki direnç yöntemi riskli bir işlem ve iyi bir ustaya denk gelmezse batarya dahil bir çok problemle karşılaşmanız mümkün. Aslında iyi bir ustaya da yaptırsanız zaman içinde bu tür sıkıntılar mutlaka olacaktır. Muhtemelen dediğiniz şikayetler de direnç işlemi yüzündendir. Bir kaç tanıdığımda aynı cihazın yurt içi garantili olanı var. Batarya ile alâkalı bir şikâyet duymadım.

Ozkan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkam
Cihazım
Mi9 SE
Konular
0
Ozkan42
Direnc kaydı yaptırıp memnun olan bir çok kullanıcı var. Ne var ki direnç yöntemi riskli bir işlem ve iyi bir ustaya denk gelmezse batarya dahil bir çok problemle karşılaşmanız mümkün. Aslında iyi bir ustaya da yaptırsanız zaman içinde bu tür sıkıntılar mutlaka olacaktır. Muhtemelen dediğiniz şikayetler de direnç işlemi yüzündendir. Bir kaç tanıdığımda aynı cihazın yurt içi garantili olanı var. Batarya ile alâkalı bir şikâyet duymadım.
Hocam gebelde direnç kayıtlı kullanici yorumlarini gördüm tedirgin ediyor insani sonuçta cihaz tamamen aciliyor işin cok ehli biri olmadikca bu sorunlar olacaktir keşke yazilimsal kayit olsaydi dusunmeden alırdım

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam gebelde direnç kayıtlı kullanici yorumlarini gördüm tedirgin ediyor insani sonuçta cihaz tamamen aciliyor işin cok ehli biri olmadikca bu sorunlar olacaktir keşke yazilimsal kayit olsaydi dusunmeden alırdım

İkametiniz İstanbul' da olsaydı direnç işinde bir numara sayılan bir usta tavsiye edebilirdim.

Ozkan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkam
Cihazım
Mi9 SE
Konular
0
İkametiniz İstanbul' da olsaydı direnç işinde bir numara sayılan bir usta tavsiye edebilirdim.
Motorola edge 40 pro ile mi 13 arasındayım edge yazilimla imi kaydi oluyor sıfırlama guncelleme yapiliyor bakalim birini tercih edeceğim inşallah

yogisemo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Selamın aleyküm
Arkadaşlar mi13 kullanicisiyim telefon ile görüşme yaparken diğer gelen aramalar meşgule düşüyor ve arama geçmişinde de görünmüyor bunun çözümü varmıdır varsa yardımcı olabilirmisiniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Selamın aleyküm
Arkadaşlar mi13 kullanicisiyim telefon ile görüşme yaparken diğer gelen aramalar meşgule düşüyor ve arama geçmişinde de görünmüyor bunun çözümü varmıdır varsa yardımcı olabilirmisiniz

Telefon uygulamasına girin. Sol altta yer alan üç çizgiye tıklayarak çağrı bekletme seçeneğine geçin ve çağrı bekletmeyi aktif hale getirin.

Üst Alt