Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Ben betadan sonra bi fark goremedim. Stabil calisiyo pil beta surume gore biraz daha iyi gibi

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.189
Ben betadan sonra bi fark goremedim. Stabil calisiyo pil beta surume gore biraz daha iyi gibi

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekran ışığı hiç kapanmıyor bende sanki :D uyku moduna geçmiyorda diyebilirim.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Benim şarjım hiç iyi gitmiyor berbat. Ekran süresi çok az. Eu rom yüklü bl açık.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-09-16-46-36-910_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-10-09-16-46-36-910_com.miui.securitycenter.jpg
    294,7 KB · Görüntüleme: 39

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Benim şarjım hiç iyi gitmiyor berbat. Ekran süresi çok az. Eu rom yüklü bl açık.
CODM veya PUBG oynarken ekran süresi ölçümü büyük hata özellikle CODM şarjı sömürüyor.

Üstüne Instagram ve Snapchat de şarj düşmanı.
Bu kullanıma normal.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
CODM veya PUBG oynarken ekran süresi ölçümü büyük hata özellikle CODM şarjı sömürüyor.

Üstüne Instagram ve Snapchat de şarj düşmanı.
Bu kullanıma normal.
Hocam oyun bir el oynadım. İnstagram ve snapchat de bakıp çıkıyorum öyle. Çok uzun süre kalmıyorum. Full oyun bile oynasam bir cihaz 4.5 saat oyun oynar. Boşta iken çok gidiyor fikrimce.

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
Global rom kullanıyorum sorunsuz. Olumsuz yönü boyutuna ağır olması birde Endonezya roumun olmaması

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
normal bir durum bende de aynı, Call of Duty olması yeterli 👍
benim bir sorum olacak;
direnç yaptıran arkadaşlar cevaplarsa sevinirim, direnç işleminden sonra NFC calışıyor mu, birkaç şikayete rastladım işlem sonrası pasif olduğunu belirtenler var yada başka bir sorun fark eden varmı
aslında bu işlemi yaptırmamak için ikinci bir mi13 alma fikrim vardı döngüsel olarak sorunsuz kullanmaktı amacım, ama bu yönetim anlayışından herşey beklenir bir bakmışsın 4+4 ay süreyi bir aya çekerler, yok artık demeyin kesinlikle bekliyorum bunu

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
normal bir durum bende de aynı, Call of Duty olması yeterli 👍
benim bir sorum olacak;
direnç yaptıran arkadaşlar cevaplarsa sevinirim, direnç işleminden sonra NFC calışıyor mu, birkaç şikayete rastladım işlem sonrası pasif olduğunu belirtenler var yada başka bir sorun fark eden varmı
aslında bu işlemi yaptırmamak için ikinci bir mi13 alma fikrim vardı döngüsel olarak sorunsuz kullanmaktı amacım, ama bu yönetim anlayışından herşey beklenir bir bakmışsın 4+4 ay süreyi bir aya çekerler, yok artık demeyin kesinlikle bekliyorum bunu
bence de her an farklı bir hamle gelebilir. ama bu süre tahminen 3 aya çekilir öyle pat diye 1 ay yapılmaz... temennimiz :D direnç işi de duyduğum kadarı ile mi13 direnç konusunda en iyi cihaz. sorunsuz direnç işlemi yapılıyormuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bence de her an farklı bir hamle gelebilir. ama bu süre tahminen 3 aya çekilir öyle pat diye 1 ay yapılmaz... temennimiz :D direnç işi de duyduğum kadarı ile mi13 direnç konusunda en iyi cihaz. sorunsuz direnç işlemi yapılıyormuş.
ayrıca benim cihaz da bir garip durum meydana geldi umarım bu gariplik sonsuz döngü anlamına gelir. Olay şöyle; Cihazı her yeniden başlattığım da sim kart yuvası değişmez isem sinyal almıyor cihaz :) misal sim 1in 4 aylık süresi dolmuştu ikinci sime takmıştım kartı aradan bir ay falan geçti cihazı yeniden başlattım baktım sinyal gelmiyor sonra yeniden başlatma uçak modu vs ne yaptıysam sinyal gelmedi son çare dedim sim kart yuvasını değişeyim ki normalde süresi dolmuştu neyse kartı taktım bir baktım sinyal geldi :) dedim galiba bir yanlışlık var bir kaç gün sonra yine bir yeniden başlatmam gerekti baktım yine sinyal gitti yuva değiştim geldi yine :) şu an her başlatmada yuva değişmem gerekiyor. bu durum eğer iki simin süresinin aynı anda dolmasına sebep olursa sorun büyük yok aksini düşününce süreki diğerine takınca şebeke gelecekse de bir döngü oluşacak :D bunu yaşan bir kişi daha duydum ama farklı cihazda...

Son düzenleme:
Üst Alt