Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

brusk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mi 13
Konular
8
ilk kullanım birinci simde problem olmadı, ne zaman ki birinci sim kapandı ikinci sime geçtikten sonra restart yapınca şebeke error, bazen hemen gitmiyor birkaç saat sonra gidiyor, bire geri al tekrar ikiye al yada birde kal ne zaman şebeke yakalarsan dur, sıkıcı bir durum
cebimde ataç taşıyorum :) bu hafta son bundan kurtulmak lazım

umut666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
oneplus5
Konular
1
Güncellemede son durum ne şimdi? Yapalım mı? Bi sorun var mı ciddi derece? Bi de izmirde bu direnç işini sağlam yapan Bi yer var mı bildiğiniz?

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
bence de her an farklı bir hamle gelebilir. ama bu süre tahminen 3 aya çekilir öyle pat diye 1 ay yapılmaz... temennimiz :D direnç işi de duyduğum kadarı ile mi13 direnç konusunda en iyi cihaz. sorunsuz direnç işlemi yapılıyormuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca benim cihaz da bir garip durum meydana geldi umarım bu gariplik sonsuz döngü anlamına gelir. Olay şöyle; Cihazı her yeniden başlattığım da sim kart yuvası değişmez isem sinyal almıyor cihaz :) misal sim 1in 4 aylık süresi dolmuştu ikinci sime takmıştım kartı aradan bir ay falan geçti cihazı yeniden başlattım baktım sinyal gelmiyor sonra yeniden başlatma uçak modu vs ne yaptıysam sinyal gelmedi son çare dedim sim kart yuvasını değişeyim ki normalde süresi dolmuştu neyse kartı taktım bir baktım sinyal geldi :) dedim galiba bir yanlışlık var bir kaç gün sonra yine bir yeniden başlatmam gerekti baktım yine sinyal gitti yuva değiştim geldi yine :) şu an her başlatmada yuva değişmem gerekiyor. bu durum eğer iki simin süresinin aynı anda dolmasına sebep olursa sorun büyük yok aksini düşününce süreki diğerine takınca şebeke gelecekse de bir döngü oluşacak :D bunu yaşan bir kişi daha duydum ama farklı cihazda...
Ayni sorun bendede var yalniz değilmişim. 1 in suresi doldu kapandi 2 ye taktim sebeke var.telefonu kapatip actim 2 de servis yok 1 e taktim sebeke geldi.oyle kullanıyorum 1 haftadir.btk yogunlugu kaldiramadi heralde.bize patlamazsa iyi :) direnc attirasimda yok hayirlisi bakalim. Pasaport kayitli mi 8 i de yakinimda tutucam artik bi süre

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OZOGUL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şerif Mehmet
Cihazım
Mi6- EuRom 10.2
Konular
0
normal bir durum bende de aynı, Call of Duty olması yeterli
benim bir sorum olacak;
direnç yaptıran arkadaşlar cevaplarsa sevinirim, direnç işleminden sonra NFC calışıyor mu, birkaç şikayete rastladım işlem sonrası pasif olduğunu belirtenler var yada başka bir sorun fark eden varmı
aslında bu işlemi yaptırmamak için ikinci bir mi13 alma fikrim vardı döngüsel olarak sorunsuz kullanmaktı amacım, ama bu yönetim anlayışından herşey beklenir bir bakmışsın 4+4 ay süreyi bir aya çekerler, yok artık demeyin kesinlikle bekliyorum bunu
Direnç işlemli telefonum Nfc sorunsuz çalışıyor.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Ayni sorun bendede var yalniz değilmişim. 1 in suresi doldu kapandi 2 ye taktim sebeke var.telefonu kapatip actim 2 de servis yok 1 e taktim sebeke geldi.oyle kullanıyorum 1 haftadir.btk yogunlugu kaldiramadi heralde.bize patlamazsa iyi :) direnc attirasimda yok hayirlisi bakalim. Pasaport kayitli mi 8 i de yakinimda tutucam artik bi süre

mi8 kullanmıştım galiba face id vardı dimi mi 8de :) süper cihazdı. btk dediğin gibi hatları karıştırdı inş olumlu yansır bize :D

umut666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
oneplus5
Konular
1
Güncellemeden sonra olur olmadık, hdr olmasa dahi videolarda parlaklığı hdr gibi artıyor. Bazen yapmıyor bazen yapıyor. Youtube dışı videolarda da yapıyor. Bakabileceğim pek çok ayara baktım ama anlamadım. Otomatik parlaklık zaten hak getire. 2 güncellemedir zifiri karanlıkta bile 50nin altına düşürmüyor sanırım aod sorununu çözmek için böyle yaptılar, belki de yine bu parlaklık sensör vs ile ilgili bi sorundur. İşin kötüsü gece parlamasını vs geçtim pil yer böyle yaparsa. Gereksiz konfor bozan bişey, aç kapa vs yapıcan uygulamayı da denk gelirse düzelecek..

tuncayca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 13
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt