Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

messevim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
m emin
Cihazım
Redmi Note 5 ai
Konular
12
Dahili depolama 0 gözüküyor. Wipe data yapsam içindeki rom da silinecek. Her şey silindikten sonra tekrar dahili depolama ya romu atabilir miyim? Yoksa bilgisayar görmez mi.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Dahili depolama 0 gözüküyor. Wipe data yapsam içindeki rom da silinecek. Her şey silindikten sonra tekrar dahili depolama ya romu atabilir miyim? Yoksa bilgisayar görmez mi.

Farklı twrp deneyin...

apisabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Merhaba,
Hyperos Xiaomi.eu yüklü yurtdışı Xiaomi 13 te root yok, TWRP yüklü durumda. Telefon bir şekilde tamamen sıfırlanırsa tekrar çalışır şekilde geri yükleyebilmek için TWRP ile yedek almak istiyorum. Internetteki çeşitli kaynaklarda efs bölümü, modem alınmalı diyor ama twrp de backup ta efs bölümü görünmüyor. Nasıl imei dahil yedek alabilirim

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Merhaba,
Hyperos Xiaomi.eu yüklü yurtdışı Xiaomi 13 te root yok, TWRP yüklü durumda. Telefon bir şekilde tamamen sıfırlanırsa tekrar çalışır şekilde geri yükleyebilmek için TWRP ile yedek almak istiyorum. Internetteki çeşitli kaynaklarda efs bölümü, modem alınmalı diyor ama twrp de backup ta efs bölümü görünmüyor. Nasıl imei dahil yedek alabilirim

twrpde backup içinde mevcut olması lazımseçenekler şuan twrp yok bende bakamıyorum.

apisabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
twrpde backup içinde mevcut olması lazımseçenekler şuan twrp yok bende bakamıyorum.
Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bendeki twrp'nin ekran fotografını 2 parça halinde atıyorum. Bunlardan hangilerini seçmem gerektiğini yazabilir misiniz biliyorsanız?

Ya da telefon çökerse düzeltmek amaçlı bilgisayara imei yedek almak için daha kolay bir yol var mıdır?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-07-26 at 18.32.09 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-26 at 18.32.09 (1).jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 1
  • WhatsApp Image 2024-07-26 at 18.32.09.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-26 at 18.32.09.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt