Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

Yeni sürüm tek tuş aracının içindeki .img ile yer değişirip adını aynı yapın

DOWNLOAD: https://secyukle.com/dosya/uploads/recovery-twrp/Xiaomi_13_Fuxi_TWRP_Tek_Tuş_Yükleme-xiaomitools.com.zip

Son düzenleme:

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
Vaay, ne çabuk çıktı. Kilit açılsın yükleriz inşAllah, elinize sağlık... Siz denediniz mi?

matrix10000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
xioami redmi
Konular
2
teşekkür ederim yükledim root attım güzel çalışıyor

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
hocam çin dili var twrp'de...
ingilizce seçeneği var mı acaba!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam çin dili var twrp'de...
ingilizce seçeneği var mı acaba!
çözüldü...

Son düzenleme:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
no such file or directory twrp.img diye kurulumda hata veriyor önce ama uygulamanın içinde yazanları okuyup uygulayunca. Uygulumayı kapatıp tekrar açıyoruz ve twrp dosyaları yüklenmeye başlıyor

suleyman_yunus32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Konular
2
Xiaomi 13 ultra içinde kurulabilir mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

DOWNLOAD: https://secyukle.com/dosya/uploads/recovery-twrp/Xiaomi_13_Fuxi_TWRP_Tek_Tuş_Yükleme-xiaomitools.com.zip
Xiaomi 13 ultra içinde kurulabilir mi ? Bu sürüm

OZOGUL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şerif Mehmet
Cihazım
Mi6- EuRom 10.2
Konular
0
HiddeNKinG hocam teşekkürler. Bu sabah BL kilidi açıldı telefonun, hemen twrp yi yükledim. Şimdi sıra Eu rom da :)

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
Miui 14 uyumlumu