Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Mi 13 cihazıma göre twrp kurdum hocam ama olması lazım değil mi

Rdwnnnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
8
twrp kuruluyor fakat dosyalar
Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

DOWNLOAD: https://secyukle.com/dosya/uploads/recovery-twrp/Xiaomi_13_Fuxi_TWRP_Tek_Tuş_Yükleme-xiaomitools.com.zip
twrp yükleniyor fakat dosyalar görünmüyor rom atamıyorum

Rdwnnnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 8 se
Konular
8
hocam merhaba mi 13 tek tuş twrp yüklemesi yaptım fakat dosyalarım görünmüyor zip dosyası bulunmuyor dahili bellek 0mb görünüyor farklı boş dosyalar var

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Dahili bellek için wipe data yapmanız lazım. Yada adb sideload özelliğini kullanın.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202

Yeni versiyon çıkmış deneyen oldu mu acaba?

mortak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
GM DISCOVERY
Konular
3
Slm arkadaşlar bu redmi 13c MTK cihaza uyarmi acaba.

Deniz D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Efs ve modem yedeği alınabiliyormu

lordwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

Yeni sürüm tek tuş aracının içindeki .img ile yer değişirip adını aynı yapın

DOWNLOAD: https://secyukle.com/dosya/uploads/recovery-twrp/Xiaomi_13_Fuxi_TWRP_Tek_Tuş_Yükleme-xiaomitools.com.zip
bu işlem xiaomi 13T pro cihazımda da geçerlimi var mı bunun için böyle yöntem?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13