İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

buzzluck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
buzz
Cihazım
mi6
Konular
2
Cihazınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Şahsi düşüncelerim; Kilit açıldığında garanti biter, bu da garantiye verdiğiniz paranın çöp olmasını sağlar. Boot açılmadan da rom yüklenmez, root olmadan müdahale şansınız olmaz, aosp romlar kamerayı kullandırmaz. Şahsi fikrim, boot açmadan ve güncelleme yapmadan kullanmanız, çünkü güncelleme yapanlar geri nasıl döneceğini düşünüyorlar. Geri dönmek için de kilit açmalısınız.
Peki, kilit açılıp geri dönüp tekrar kilit kapatılsa garantide belli olur mu?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Merhabalar, telefonu almayı düşünüyorum sahibindende birsürü ilan var ama görmeden kontrol etmeden global mi değil mi anlayamam sanırım. Ankarada yaşadığım içinde çok fazla ilan yok farklı yerlerden alan önerebileceğiniz güvenilir satıcı var mıdır? DM'den de belirtebilirsiniz forum kurallarına aykırı ise. call~~

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Merhabalar, telefonu almayı düşünüyorum sahibindende birsürü ilan var ama görmeden kontrol etmeden global mi değil mi anlayamam sanırım. Ankarada yaşadığım içinde çok fazla ilan yok farklı yerlerden alan önerebileceğiniz güvenilir satıcı var mıdır? DM'den de belirtebilirsiniz forum kurallarına aykırı ise. call~~
Bende Ankara'dayim geçen hafta aldım cihazı. İsterseniz aldığım kişiye yönlendirebilirim

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Bende Ankara'dayim geçen hafta aldım cihazı. İsterseniz aldığım kişiye yönlendirebilirim
Hocam yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Birkaç yerde buldum ama global mi değil mi bilemedim güvenip alamıyorum şehirdışından. Siz memnun musunuz cihazdan tavsiye eder misiniz? Birde globaldir değil mi xiaomi sitesinden kontrol etme imkanınız oldu mu?

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Hocam yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Birkaç yerde buldum ama global mi değil mi bilemedim güvenip alamıyorum şehirdışından. Siz memnun musunuz cihazdan tavsiye eder misiniz? Birde globaldir değil mi xiaomi sitesinden kontrol etme imkanınız oldu mu?
Özel mesaj gönderdim

emreerdals

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8
Konular
0
Merhaba. Bana da bilgi verebilir misiniz? Ayrıca aldığımız cihaz global olmazsa ne olur ki? Ne tür dezavantajları var global olmayanların?

sefas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
7
10500 tl verilip yurtdışı cihaz alınır mı arkadaşlar imei sorun olur mu?

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Merhaba. Bana da bilgi verebilir misiniz? Ayrıca aldığımız cihaz global olmazsa ne olur ki? Ne tür dezavantajları var global olmayanların?
Hocam bende net olarak bilmemekle beraber kardeşim global olmayan note 10 pro kullanıyor hem yazılımsal hem donanımsal sıkıntılı bir cihaz. Türkiye cihazı kullananlarda o problemlerin hiçbirini duymadım. O yüzden riske atmak istemem açıkcası.

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Dostlar merhaba telefonu Türkiye garantili aldım .yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Mi8 den buna geçtim. Bir kaç bilgi paylaşayım.
Telefonun şarjı gayet iyi bir günü çıkarıyor.120w şarj efsane.22 dkda falan fulleniyor.arka kamerasi gayet iyi ön kamerası da bence fena değil. Ekranı çok kaliteli .
Ama yazılımsal sorunları var. Tema seçiyorum kafasına göre duvar kağıdı değişiyor. Google SMS ve arama uygulamasını kullanıyor hiç beğenmedim. Arama kaydı yapılamıyor. İki alan arası dosya transferi yok. ikinci alana bildirim gelince bazen gösteriyor bazen göstermiyor. Velhasıl yazılımı stabil değil. İlerde güncellemeyle düzelir mi bilmem. Root atmadan sürüm değiştirme teknikleri gördüm ama onlarda ne kadar iyidir bilmem.

Üst Alt