İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

XİAOMİ 12T PRO ÖZELLİKLERİ​

• İşlemci:Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
  • Çekirdekler: 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2, 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710, 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510
  • GPU birimi: Adreno
  • Ekran: 6.67 inç AMOLED, 1220×2712 FHD+, 446 PPI, 120 Hz, HDR10+, 1200 nit parlaklık
  • Ana kamera: 1/1.22 inç sensör, F1.69 diyafram, 200 Megapiksel, 4K 60 FPS, 8K 30 FPS
  • Geniş açı: 1/4 inç sensör, F2.2 diyafram, 8 Megapiksel​
  • Makro kamera: 1/5 inç sensör, F2.4 diyafram​
  • Ön kamera: 1/3.47 inç sensör, F2.24 diyafram, 20 Megapiksel, FHD 60 FPS​
  • DxOMark: 129 Puan​
  • Batarya: 5000 mAh, 120W hızlı şarj, 19 dakikada 0’dan 100’e tam dolum​
  • Depolama: 128 GB/256, UFS 3.1​
  • Bellek: 12 GB RAM LPDDR5​
  • Boyut ve ağırlık: 163.1 mm x 75.9 mm x 8.6 mm / 205 gram​
  • Bağlantı: 5G, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), USB Type-C 2.0, Nano-SIM (4FF)​
  • İşletim sistemi: Android 12, MIUI 13​
  • Diğer:
  • Arka kapak: Cam​
  • Gövde: Plastik (Metal görünüm)​
  • Gümüş ve siyah renk seçenekleri​
  • Xiaomi 12T Pro 12 GB RAM/ 256 GB depolama​

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Bu telefonda 2.alan var mı? Alıp kullanan varsa yorum yapabilir mi ona göre satın almayı planlıyorum da. Mağazalarına gidip baktığımda 2. Alan özelliği çıkmadı. Mağaza çalışanları da şaşırdı ama gözükmüyor

cenann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenan
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Merhabalar, bende 12T Pro Global cihaz almayı düşünüyorum. Forumda cihaz kullanıcıları varsa yorumlarını, iyi ve kötü yanlarını paylaşabilirlerse çok sevinirim. Yeni bir cihaz olduğu için detaylı bir yorum bulamadım genel anlamda çok iyi gözüküyor fakat anlamadığım bir şekilde 12 Pro modeli çok daha pahalı gözükmesine rağmen T serisi daha stabil bir donanıma sahip gibi gözüküyor. Sizce 12 Pro mu 12T Pro mu almak daha mantıklı? (önceliğim kamera özellikleri)

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Bende 12t pro modelini almayı düşünüyorum fakat imei için direnç değişimi çift anakart katmanından dolayı 100 dolar gibi bir fiyatlara yapılacağı söyleniyor bilmiyorum vakit neyi gösterir.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu telefon gerek tsmc üretimi işlemcisi kamerası pili ekranı olarak kağıt üstünde ve incelemelerde beni tav etti suan piyasada en çok hoşuma giden model oldu yurtdisi alıp pasaport kaydı yapmak en mantıklısı. 3 Android güncellemesi ve 4 yıl güvenlik güncellemeside var uzun ömürlü cihaz isteyenler için amiral gemisi tadında cihaz olmuş alınır. Yıl başında pasaport kaydına absürt zamlar gelebilir almak isteyen elini çabuk tutsun.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Bu telefon gerek tsmc üretimi işlemcisi kamerası pili ekranı olarak kağıt üstünde ve incelemelerde beni tav etti suan piyasada en çok hoşuma giden model oldu yurtdisi alıp pasaport kaydı yapmak en mantıklısı. 3 Android güncellemesi ve 4 yıl güvenlik güncellemeside var uzun ömürlü cihaz isteyenler için amiral gemisi tadında cihaz olmuş alınır. Yıl başında pasaport kaydına absürt zamlar gelebilir almak isteyen elini çabuk tutsun.
işlemciyi soğutamıyor, soğutucudan kısılır mı be şayomi kardeş, zaten plastik telefon. teknik veriler önemli değil. ana kamera dışındakiler çöp kamera. video kaydı hala 96kbps şaka gibi. video çıkışı olmayan usb 2.0 var. ön kamera ve geniş açı kamera 4k çekemiyor.

Nofx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Said
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Evet kullanan arkadaşlar cihazda 2. Alan yok görüldü bende mi store da baktım 2. Alan yok bişekilde rom la falan yükleniyormu yada aktif etmenin bir yolu varmı olursa bende almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar cvp verirse memnun olurum

gunes59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güneş
Cihazım
Mi8, mi6
Meslek
Elektronik
Konular
14
Bir haftadır kullanıyorum. Telefon çok hızlı,şarjı iyi, işlemci performansı ve ısınma iyi( oyun oynamadım video izleme vb için ısınma hiç yok gibi)ana kamera iyi, yardımcı kameralar orta. Zoom 10x tuhaf bir şekilde. Ama yurt dışı fiyatı güzel. 11500 e ben aldım 256gb depolama 12ram. Günümüz şartlarında güzel. 120w şarj harika. Sabah %30 ken şarja koyup lavaboya girip çıkıyorum şarj dolu olarak alıyorum. Biraz ısınıyor şarj olurken ama normal.

Nofx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Said
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Bir haftadır kullanıyorum. Telefon çok hızlı,şarjı iyi, işlemci performansı ve ısınma iyi( oyun oynamadım video izleme vb için ısınma hiç yok gibi)ana kamera iyi, yardımcı kameralar orta. Zoom 10x tuhaf bir şekilde. Ama yurt dışı fiyatı güzel. 11500 e ben aldım 256gb depolama 12ram. Günümüz şartlarında güzel. 120w şarj harika. Sabah %30 ken şarja koyup lavaboya girip çıkıyorum şarj dolu olarak alıyorum. Biraz ısınıyor şarj olurken ama normal

senden ricam ayarlar özel özellikler de ikinci alan varmı yokmu bakabilirmisin 12t pro için internette aramadığım yer kalmadı o özelliği kullanıyorum şayet varsa cihazımı yenilicem yoksa almıcam cvp verirsen memnun olurum teşekkürler.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Cihazın kayıt durumu hakkında bir gelişme var mı? Sizce direnç kaydı çıktığında ne kadar olur?

Üst Alt