İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

paratoner85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 6
Konular
1
SERVİS AVRUPA EEA ROM YÜKLEDİ. ANDROİD 13 SERVİS GÜNCELLERKEN ANAKARTI YAKTI. ANDROİD 13 DENEYİMLEDİM SONUÇ AYNI.
Şöyle bir çözüm gördüm, deneyebilir misiniz?

"AYARLAR-Sim kart ve mobil ağlar-orada hattı göreceksiniz operatörünüzün ismi yazar girin- tercih edilen ağ türü 4.5 öncelikli işaretleyin tamamdır. Deneme yapın olacaktır"
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5 Yorum​

6 gün önce

Çözüm! Arkadaşlar merhaba ben de bu cihazı aldım ve bahsettiğiniz probleme sahibim ancak eski bir operatör çalışanı olarak bu problem daha önce çözdüğüm bir vakaydı hatırladım. Telefonumuz 5G olduğu için ve ülkemizde 5G olmadığı için şu an bu problem var. Hemen dediklerimi uygulayın: AYARLAR-Sim kart ve mobil ağlar-orada hattı göreceksiniz operatörünüzün ismi yazar girin- tercih edilen ağ türü 4.5 öncelikli işaretleyin tamamdır. Deneme yapın olacaktır umarım sorununuza çare olmuşumdur. İyi günler dilerim

Son düzenleme:

alpercaglar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mi5
Konular
2
bu telefonla android auto kullanamıyorum kullanan varmı son global rom ve tayvan romu denedim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba bu cihazla çekilen videoyu wp ile gönderip videonun ne hale geldiğini fark eden var mı? Bunun ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bunun bir çözümü var mi
MIUI14 ile ortaya çıkan bir sorun ve şimdiye kadarki tüm MIUI14 romlarda bu sorun mevcut.

Var mı yok mu diye sormuyor? Yaptıran var mı diyor?
Kayıtlı kullanan birisi varsa bu mutlak direnç ile yapılmıştır. Dolayısıyla ya bu işlem yapılmamış ve kayıtsız kullanılıyordur ya da direnç değişmiş ve kayıtlıdır. Kayıt yaptıran birine direnç değişimi yaptınız mı diye sormak manasız olacaktır. Bu nedenle hatırlatma yaptım. Bunun nesini anlamadınız anlamadım doğrusu.

czksz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
12T Pro 12/256
Konular
0
beyler merhaba cihazı yeni aldım şuan için tek sorun whatsapta konuşurken yankı sorunu var ve görüşme esnasında arka kameraya geçince takılmalar oluyor görüntüde kulaklıkla konuşurken yankı sorunu olmuyor. Normal şebeke görüşmelerinde de yankı sorunu yaşamadım

bide hangi rom u önerirsiniz
Xiaomi.eu mu
Taiwan rom mu
Arka kameradaki sorunu halen bende cozemedim. Ticket actim, forumdan yazdim kimse donmedi.

Fahkumram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
beyler merhaba cihazı yeni aldım şuan için tek sorun whatsapta konuşurken yankı sorunu var ve görüşme esnasında arka kameraya geçince takılmalar oluyor görüntüde kulaklıkla konuşurken yankı sorunu olmuyor. Normal şebeke görüşmelerinde de yankı sorunu yaşamadım

bide hangi rom u önerirsiniz
Xiaomi.eu mu
Taiwan rom mu
hocam bende bu 2 rom arasında kaldım sizce hangisi

Üst Alt