Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Evet en son hali bu. Resmen elini çekti cihazdan. İmei de çıkmadı. Üvey evlat muamelesi görüyor cihaz.
Bilmiyorum ne eksiği var ve güncellenmesi gerekiyor ama şimdiye kadar kullandığım cihazlar arasında en stabil ve bataryası en iyi gideni bu. Hiçbir eksiklik hissetmiyorum, bu rom dayım ve gayet memnunum. Eskiden ne çekiyormuşum bu rom işlerinden, bu cihazla onu anladım. Bu cihaz stabilite ve batarya nedeniyle beni ziyadesiyle memnun etti. Ayrıca; pek göze görünmeyen ama bence çok önemli olan şebeke problemi bu cihazda hiç yaşamıyorum. İnternet çekimi de iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Nereden biliyorum derseniz iş yerimde önceki cihazlarda Turkcell ve Telekom da ciddi sıkıntılar yaşıyordum, Bu cihazla birlikte sorunun tamamen operatör değil telefon kaynaklı olabildiğini de görmüş oldum. Sadece daha iyi olabilirdi dediğim ksımı kamerası, o da iyi ama netleme de sıkıntı olabiliyor tüm samsung sensörlerde olduğu gibi. Keşke onu da sony sensör yapsalardı. Bu arada unutmadan 20 dk da şarj olayı da çoğu zaman hayat kurtarıcı oluyor.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
12T için Güncel eu-rom linki maalesef yok. neden niye? işlemcisinden ötürü mü?

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
global V14.0.5.0.TLQMIXM sürüm nasıl güncelleyen varmı ? yoka bu sürümde V14.0.1.0.TLQMIXM kalayım mı?

simaros70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi4
Konular
5
Linkler ölmüş mü beni bulamıyorum

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
neden kalktı acaba. EEA rom kurdum şarj performansından hiç memnun değilim bunu deniyecektim. tavsiyeniz var mı?
rom dosyası bende var(xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13) pcde ama nerden yuklerim biliyorum

Üst Alt