Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
bende de hiç bir sorun yaşanmadı, sorunsuz kuruldu ve kullanıyorum. Sanırım siz bişeyleri yanlış yaptınız. fastboot modda sıfırdan kurduğunuzda hiçbir sorun olmaması lazım(boot kilidiniz açıksa)
hocam zaten farklı bir yöntemi yok direk fastboot moda alıp kurulum dosyasını çalıştırıp olanları izliyorsunuz ekstra bir şey yapma şansınız yok. ama demek olacağı varmış ki oldu şimdi beklemekten başka çarem yok.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Merhaba Benim sorum eu roma güncelleme geldiğinden otadan kurabiliyormuyuz yoksa illa fastbootdan mı kurmak gerekir her güncelleme geldiğinde

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Merhaba Benim sorum eu roma güncelleme geldiğinden otadan kurabiliyormuyuz yoksa illa fastbootdan mı kurmak gerekir her güncelleme geldiğinde
Miflash ile global rom yükleyin ardından tekrar deneyin, belki olur..

Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 3Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Eu romda uygulama temizliği dışında ne fark var tam olarak. Mesela arama uygulaması falan hala google uygulaması mı. Miui 14 globaldeyim. Widget pet yok, süper icon yok. Bunlar euda var mı?

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Eu romda uygulama temizliği dışında ne fark var tam olarak. Mesela arama uygulaması falan hala google uygulaması mı. Miui 14 globaldeyim. Widget pet yok, süper icon yok. Bunlar euda var mı?
arama uygulaması miui nin, ayrıca temalar uygulaması çin temaları var, sanırım güvenlik ve uygulama kasası gibi özellikler de çin rom dan gelme... Deneyin bişey kaybetmezsiniz. fastboot tan hızlıca geçiş yapılabiliyor neticede...

Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 3Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
arama uygulaması miui nin, ayrıca temalar uygulaması çin temaları var, sanırım güvenlik ve uygulama kasası gibi özellikler de çin rom dan gelme... Deneyin bişey kaybetmezsiniz. fastboot tan hızlıca geçiş yapılabiliyor neticede..

egemensawsuper2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
egemenselim
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
Mı global 13.0.7 SLQMIXM rom yüklü 14.02 zip dosyasını indirdim Hata veriyor.Güncelleme yolu hatalı dizine yükleyin diye hata veriyor.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arama uygulaması miui nin, ayrıca temalar uygulaması çin temaları var, sanırım güvenlik ve uygulama kasası gibi özellikler de çin rom dan gelme... Deneyin bişey kaybetmezsiniz. fastboot tan hızlıca geçiş yapılabiliyor neticede...
temalar kolay iş eski bir sürümü apk olarak indirip kurun normale dönüyor. ilk başta olmaz ise farklı sürümler deneyin olur

ata15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ata
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
Bu şekilde yüklemeler için bl kilidi açık olası gerekiyor mu?. Cihazım global versiyon, aynı versiyonu yüklerken bl kilidinin açık olmasına gerek yok diyenler de var. Nasıl yapmalı?.

Üst Alt