Yardım Windows 11 satılık key

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hocam cihaz freedos değilse ister win10 ister win11 kurunca interneti görür görmez etkinleşiyor. Yükseltme, çıtayla destekleme falan gerek yok. Arkadaş iso dosyasının olduğu linki atmış, tpm falan için de rufus programı ile kurup geçeceksin. Bu kadar. :)
Maalesef hocam zamanında freedos aldım ben bundan 12 yıl önce 🙂 sonra win 7 yaptım. Sonra 10 yaptım. Key aldım. 11 e yükseltme yaptım. Şimdi sıfırdan format atınca key gider. Şimdi hatırlamıyorum ama aldığım key OEM değildi heralde. Uzun zaman oldu. Sorun key değil gene key alırım da. Cihaz 12 yıllık. TPM olayından dolayı güncelleme kısıtlamasına gittiyse Bill amca, böylede kullanmaya devam ederiz. Yapcak bişey yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

W11'e geçtikten sonra güncelleme sorunu olmuyor TPM nedeniyle veya başka nedenle. Intel 4. Nesil işlemcim var, 22H2 yüklü. Şu anki Windows'unuz orjinal ise keyi bilmenize de almanıza da gerek yok. Kurulumdan sonra Windows otomatik etkinleşir.
Bende onu anlamadım işte. Etkinleştirme de sorun olmadı. Ama sistem 21H2 şu anda. Güncelleme de bişey görünmüyor. 22H2 yok.
Catalog update sitesinden paketi indirdim. Onuda kurmuyor. Sisteminize uyumlu değil diye hata veriyor. X64 paket indirdim. Hatta acaba yanlış mı indirdim diye bi daha indirdim 😃

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Buradan yeni Windows'u indirip böyle kursaydınız hocam, direkt en yeni sürüm.

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Buradan yeni Windows'u indirip böyle kursaydınız hocam, direkt en yeni sürüm.

İso yu indirdim hocam. Rufus ile tpm ayarını pas geç yaparak rufusla belleğe yazdırdım. Olmazsa haftaya musait bir zamanda sıfırdan kurulum yapcam dediğiniz gibi. Bu en son iso 22H2 içeriyor.

Ama yinede kafama takılan neden 22H2 yi paket olarak yükleyemiyorum. Yada neden update sayfasında görünmüyor.

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Diğer update'leri yüklediniz mi? Önce tüm update'lerin yapılmasını istiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Diğer update'leri yüklediniz mi? Önce tüm update'lerin yapılmasını istiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Evet. Tüm güncellemeleri yaptım. Ama 22H2 hiç görünmedi. Paket olarak da yüklemedi.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam öncelikle lisans satın almanıza şahsen gerek yok çünkü aldıklarınız ile anlatacaklarım ile sonucu aynı. CMD komutları üzerinden lisans etkinleştirmesi yapmanız oldukça basit ve kolay zaten bu da microsoftun bir açığından kaynaklı. Bilgisayar üzerinde orjinal key var ise onun Windows11 üzerindeki ismini bulup kurun otomatik olarak yüklenecektir. Ben hali hazırda hep editlenmiş windows sürümleri kullanmaktayım :D

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Gelmesi lazım aslında, herkese açıktı. En temizi güncel iso rufus ama biraz beklemekte yarar var.

Hocam öncelikle lisans satın almanıza şahsen gerek yok çünkü aldıklarınız ile anlatacaklarım ile sonucu aynı. CMD komutları üzerinden lisans etkinleştirmesi yapmanız oldukça basit ve kolay zaten bu da microsoftun bir açığından kaynaklı. Bilgisayar üzerinde orjinal key var ise onun Windows11 üzerindeki ismini bulup kurun otomatik olarak yüklenecektir. Ben hali hazırda hep editlenmiş windows sürümleri kullanmaktayım :D
Teşekkürler hocam. Windows 10 daki keyimi bi şekilde alırım dediğiniz gibi. Peki Windows 11 sıfır kurulumunda bu key geçerli oluyormu gerçekten? Öyle ise süper.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Teşekkürler hocam. Windows 10 daki keyimi bi şekilde alırım dediğiniz gibi. Peki Windows 11 sıfır kurulumunda bu key geçerli oluyormu gerçekten? Öyle ise süper.
Kesinlikle geçerli tarafımca denendi.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Evet oluyor hocam sadece Windows 10 daki sürümün 11 üzerindeki karşılığına bakıp yükleyin. Eğer olmaz ise bi CMD koduna bakar işinizi çözeriz :D

Üst Alt