Yardım Widget

Muzo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzo35
Cihazım
S9+
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.2.0 RGDTWXM
Telefon Modeli
Redmi note 11 pro (viva)
Bootloader Kilidi
Açık
İyi forumlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Resim de görünen tarz da orjinal olarak widgetleri nasıl kullanabilirim ve widgetlerle başım dertte boyutlarını istediğim gibi ayarlayamıyorum bunu nasıl yapabilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_20220702_162220.jpg
    IMG_20220702_162220.jpg
    184,9 KB · Görüntüleme: 37

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
İyi forumlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Resim de görünen tarz da orjinal olarak widgetleri nasıl kullanabilirim ve widgetlerle başım dertte boyutlarını istediğim gibi ayarlayamıyorum bunu nasıl yapabilirim?
Hocam cihazınızda root varsa sipollo mod kullanmanızı tavsiye ederim. Hem birçok özelleştirme sunuyor, hemde app vault (widget) güncel sürümünü kuruyor. Yani istediğiniz kişiselleştirmeyi sunuyor:

Kolay gelsin. İyi günler :)

Oyla:

Muzo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzo35
Cihazım
S9+
Konular
7
Hocam cihazınızda root varsa sipollo mod kullanmanızı tavsiye ederim. Hem birçok özelleştirme sunuyor, hemde app vault (widget) güncel sürümünü kuruyor. Yani istediğiniz kişiselleştirmeyi sunuyor

Root var hemen deniyorum kurcalıyorum teşekkürler

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Root var hemen deniyorum kurcalıyorum teşekkürler
Rica ederim hocam. Bende çok beğeniyorum o modu. Ama şuan aosp rom kullandığım için kullanamıyorum malesef. Size kolay gelsin beğenirsiniz umarım :)

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
kurdum cihaz açılmıyor kaldı öyle :)
Geçmiş olsin hocam. Kurlum notlarında "Eu ext" uyarısı yapılmıştı. Onu kurduğunuz için büyük ihtimalle. Adb ile Eu Ext'nin yüklemesini kaldırırsanız calışması gerekmekte

Oyla:

Muzo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzo35
Cihazım
S9+
Konular
7
Geçmiş olsin hocam. Kurlum notlarında "Eu ext" uyarısı yapılmıştı. Onu kurduğunuz için büyük ihtimalle. Adb ile Eu Ext'nin yüklemesini kaldırırsanız calışması gerekmekte
Dediğini tam olarak bilmediğim için yeniden kuruyorum sistemi tekrar yüklersem o ses açma kısmalardan birini mi yanlış yaptım böyle oldu ona göre dikkat edeyim ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğini tam olarak bilmediğim için yeniden kuruyorum sistemi tekrar yüklersem o ses açma kısmalardan birini mi yanlış yaptım böyle oldu ona göre dikkat edeyim ?
cihaz açıldıda siyah ekran olarak kalıyor başka bir şey yok napıcam şimdi komple sıfırlamam gerekecek gibi

Son düzenleme:
Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Dediğini tam olarak bilmediğim için yeniden kuruyorum sistemi tekrar yüklersem o ses açma kısmalardan birini mi yanlış yaptım böyle oldu ona göre dikkat edey
Hocam adb ile cihaza erişemiyorsanız cihazdakı herhangi bir uygulamayı sile bilirsiniz. İster sistem, ister normal uygulama olsun.

Bu modülüde kullanmanızı tavsiyye ederim. Magisk üzerinden modül yükledikden sonra cihaz bootloopda kalırsa otomatik algılıyor ve son yüklediğiniz modülü siliyor. Yani boşuna sistemi yeniden yazmışsınız. Sağlık olsun.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bakın hocam alt kısımda uyarmışlar. Bazı romlarda Eu ext uygulaması bootloop'a sebep ola biliyor diye. Yükleme aşamasında "Do you want to install XiaomoEU ext apk ?" dediği kısımda ses kısma tuşuna basın, yani kabul etmeyin. Ama yinede ne olur ne olmaz modülü kurmamıştam önce Magisk bootloop protector modülünü kurun. Sorun çıkarsa yeniden sistem yüklemekle uğraşmayın

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz açıldıda siyah ekran olarak kalıyor başka bir şey yok napıcam şimdi komple sıfırlamam gerekecek gibi

Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Hayır sıfırlamanıza gerek yok. Ayarlara girin. Kilit ekranında uygulama çekmecesini aktifleştirin. Oraya Magisk ekleyin ve modülü Eu ext apksız flaşlayın

Oyla:

Muzo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzo35
Cihazım
S9+
Konular
7
adb ye ulaşabiliyorum cihazı komple sıfırlamayayım bu modülü kaldırma şansım var mı acaba

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
adb ye ulaşabiliyorum cihazı komple sıfırlamayayım bu modülü kaldırma şansım var mı acaba
Hocam zaten sistemi yeniden kurduğunuz için modül kaldırılmış durumda. Ama modül ana ekran uygulaması yerine geçtiği için Miui Launcheri silmiş. Bende bu durumla karşılaştım. Büyük bir sorun yok merak etmeyin.
1. Kilit ekranında "Kontrol Paneli" ni açın. Sağ üstdeki küçük ayarlar simgesine dokununun
2. "Kilit ekranı - Sol panel kısayolları" yolunu takip edin.
3. Magisk uygulamasını kısayollara ekleyin
4. Telefonu kilitleyin, sol paneli açın ve Magisk uygulamasına tıklayın.
5. Magisk'den yeniden aynı modülü flaşlayın

Sorun çözülecektir. Sonra isterseniz kaldıra bilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt