Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 408
  • Görüntüleme 26K

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Başka telefon üzerinden denediğiniz de yine hata veriyorsa numara başlanmıştır hocam. Ban açmak için desteğe yazıp mailin gelmesini beklemeniz lazım.

Talep açtım ancak durumun düzeltilemeyeceği ve numaramın komple kapatıldığı bilgisini aldım numaramı değiştirdim hem daha iyi oldu abuk sabuk numaralardan bile aranıyorduk artık nerelere gittiyse numaramız şuan sorun yok.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Resmi bir rom kullanıyorsanız bu modül tüm bl ve root gizlemeyle ilgili sorunlarınızı çözer. WhatsApp BL kilidini kontrol ediyor.

İşe yaradı bu eyvallah :)

Son düzenleme:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Numarası banlanan arkadaşlar, root yönteminde denendi olmadı (numaram sınırsız yasaklandı) numaramı değiştirerek anca sorunu çözdüm. İlk önce root yöntemi deneyin olmazsa başka çare yok.

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Hocam crdroid son sürümlerde sahte sertifikali romlar yapıyor yani bu lsposed ve inegrity fixe gerek kalmadan wp girilebiliyor ama benim cihazima yaptiği romda çok bug ve hata var

bypanik27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
note 8
Konular
0
Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler

Arkadaşlar bende de yurt dışı 10 t pro vardı iPhone cihazımı satınca ona geçiş yaptım WhatsApp uygulamasını kurarken 10t proya sürekli resmi sürüm hatası aldım forumlarda denemediğim bir şey kalmadı global rom bile attım içine ama düzelmedi en sonra çare mi flash ile global rom atıp kilitledim bl yi şuan girdi ve düzeldi boşa uğraşmayın bl kilidi açık ise ondan girmiyor whatsappa

xxxBabaPiro31xxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
M2007J20CG
Konular
6
Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler
Numaralarda sorun var mesela farkli bir numara deneyin olacaktir

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
117
Bootloader kilidi açıldığımda play store sertifikası silindiğinden WhatsApp uygulaması orjinallik lisansını doğruyayamıyor bu yüden hata almaktaydınız.
2 farklı çözüm var, bootloader kilidini kapatmak yada root atıp ve modüllerini kurmanız yeterli olacaktır.

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Bootloader kilidi açıldığımda play store sertifikası silindiğinden WhatsApp uygulaması orjinallik lisansını doğruyayamıyor bu yüden hata almaktaydınız.
2 farklı çözüm var, bootloader kilidini kapatmak yada root atıp ve modüllerini kurmanız yeterli olacaktır.
Ben bunlardan çözüm bulamadım evet bazı cihazlarda oluyor ama benim cihazda olmuyor ben bazı rom geliştiricilerin telefonun içine yazdiği bootloader spoof ve integrity fix olan romları kuruyorum onlar çalışıyor fakat onlarında direk güncelleme alması lazım 2-3 gün geçtikten sonra o romları kurunca hata devam ediyor

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
KARDEŞLERİM YENİ ÇÖZÜM BULDUM ANLATIYORUM

Kardeşim play storeda swift Back-Up diye uygulama var yeşil renkte olucak o programı WhatsApp çalişan ve rootlu yada shamiko olan bi cihaza kur ardından WhatsApp hesabını yedekle tabiki WhatsApp hesabına girebilmen lazım (not: WhatsApp hesabına girilmiş olmalı ) sonra WhatsApp uygulamasini telefona yedekliyosun sonra telefonuna swift Back-Up diye bir dosya oluşacak storage/emulated/0 konumunda olucak onu bir yere yedekle onu WhatsApp çalişmayan telefona geri kur aynı konuma sonra swift Back-Up uygulamasını kur sonra uygulamaya root yada shamiko izni ver sonra yedeklediğin WhatsApp kur ve tadaaaa artık WhatsApp kullanabiliceksin (not: bu hatayı gidermez sadece hazır girilmiş WhatsApppi kurmuş oluyorsun) şunu unutmayin WhatsApp silersebiz veya geri yüklerseniz aynı hata alamay devam ederseniz bu yüzden WhatsApp yedekinizi hiç silmeyin ve kaybetmeyiniz çünkü ileri zamanlarda bir daha ihtiyacınız olabilir (anlamadiysan özelden yaz yardimci olurum)

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
117
Ben bunlardan çözüm bulamadım evet bazı cihazlarda oluyor ama benim cihazda olmuyor ben bazı rom geliştiricilerin telefonun içine yazdiği bootloader spoof ve integrity fix olan romları kuruyorum onlar çalışıyor fakat onlarında direk güncelleme alması lazım 2-3 gün geçtikten sonra o romları kurunca hata devam ediyor
KARDEŞLERİM YENİ ÇÖZÜM BULDUM ANLATIYORUM

Kardeşim play storeda swift Back-Up diye uygulama var yeşil renkte olucak o programı WhatsApp çalişan ve rootlu yada shamiko olan bi cihaza kur ardından WhatsApp hesabını yedekle tabiki WhatsApp hesabına girebilmen lazım (not: WhatsApp hesabına girilmiş olmalı ) sonra WhatsApp uygulamasini telefona yedekliyosun sonra telefonuna swift Back-Up diye bir dosya oluşacak storage/emulated/0 konumunda olucak onu bir yere yedekle onu WhatsApp çalişmayan telefona geri kur aynı konuma sonra swift Back-Up uygulamasını kur sonra uygulamaya root yada shamiko izni ver sonra yedeklediğin WhatsApp kur ve tadaaaa artık WhatsApp kullanabiliceksin (not: bu hatayı gidermez sadece hazır girilmiş WhatsApppi kurmuş oluyorsun) şunu unutmayin WhatsApp silersebiz veya geri yüklerseniz aynı hata alamay devam ederseniz bu yüzden WhatsApp yedekinizi hiç silmeyin ve kaybetmeyiniz çünkü ileri zamanlarda bir daha ihtiyacınız olabilir (anlamadiysan özelden yaz yardimci olurum)
Hocam şimdi şöyle bir durum var back up alarak yedek alsanız da Play store sertifikalı yapmadığınız ve bootloader kilidini bypass etmediğiniz taktirde WhatsApp güncelleme aldığında yeniden ban olarak atayacak bunu er ya da geç yaşayacaksınız ve işin kötüsü bu sefer numaranıza ban yiyeceksiniz.

Üst Alt