Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 308
  • Görüntüleme 16K

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bootloader kilidini Aosp yada miui custom rom kullanırken kapatmamız mümkün mü?
Fastboot oem lock kodu dimi?
Sakın yapma brick olur. Global cihaz ise global romda çin model cihaz ise çin romunda kilit kapatabilirsiniz harici masraf ve bricktir

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sakın yapma brick olur. Global cihaz ise global romda çin model cihaz ise çin romunda kilit kapatabilirsiniz harici masraf ve bricktir
Teşekkür ederim hocam. Sağolun. Redmi Note 8 de bi deneyeyim müsait olunca. Evdeki tüm xioami cihazlarda aynı whatsapp hatasını alıyorum da :) mi4, redmi note 8, redmi note 12 pro 5g :) Lg k10 var ondan girebiliyorum sonrada kullandığım cihazı 2. Cihaz olarak bağlıyorum, şu an için böyle kullanıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
benim cihaz direnç islemli k60, bootloader açik geldi, kilit kapatsak problem olur sanirim

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
aynen hocam cozumsuz bir sorun bu whatsapp nasil önlem aldiysa 😂

palermo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Palermo
Cihazım
Note5
Konular
1
Birde Safetynet fix dosyasını yükleyip ardından diğer işlemleri denermisin?
Hocam sertifika ile alakalı değildir , çünkü sertifika yüklü değilken bile farklı numara ile giriş yapıyordu...
Sertifikayıda deneyeyim dedim neyse yükledim, sertifika yüklü diyor ama gene aynı hata değişmedi...

Bide aşağıdaki sitede bir konu var, bende işe yaramadı denemek isteyen varsa inceleyebilir.

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
Bootloader kilidini Aosp yada miui custom rom kullanırken kapatmamız mümkün mü?
Fastboot oem lock kodu dimi?
MTK yada snapdragon işlemcili fark eder mi?
Hocam cihaz brick olabilir ve mi kilidi kilitli olduğu için yazilimda stockrom da kuramazsiniz belki biraz tehlikeli işlem

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam cihaz brick olabilir ve mi kilidi kilitli olduğu için yazilimda stockrom da kuramazsiniz belki biraz tehlikeli işlem
Redmi Note 8 de deneyeceğim hocam, snapdragon cihaz. Şu an kullandığım Ruby de denemem. Mediatek olması düşündürüyor ister istemez :D malum bozmakta kurtarmakta kolay diyorlar mediatek için :)

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
Redmi Note 8 de deneyeceğim hocam, snapdragon cihaz. Şu an kullandığım Ruby de denemem. Mediatek olması düşündürüyor ister istemez :D malum bozmakta kurtarmakta kolay diyorlar mediatek için :)
Hocam benim cihaz redmi note 8 pro mtk islemcili kilidi yazilim ile acabilirim brick olursa onuda yazilim ile acabilirim gerekli programlar var benim cihaz için fakat siz snapdragon islemcide yapmayin yoksa edl modda falan kurtarmaniz gerekiyor galiba snapdragon sıkıtılı cihaz bu konular için mtk islemcili telefon varsa ve bide brick için mi kilidi için cözümleriniz varsa mtk işlemcili cihazda yapın yoksa cihaza zarar verir uğraşin durun

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0
bunu daha detaylı yazarmısın hocam
Üstat 2 tane aynı telefondan vardı birisi WhatsApp a giriyor diğeri girmiyordu, çalışan telefondan WhatsApp i aktar dedim, çalışmayan telefona aktardigim WhatsApp hesabının telefon numarasını yazdım ve giriş yaptım. Normalde de başka numara ile giriyordu zaten ama aktarma yapıp girdikten sonra çıkış yapıp çalışmayan numara ile giriş yaptım ve çalıştı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevabınız için teşekkürler, farklı numaradan giriş yaptım açtı ama ön bellek temizleyip kendi numaram ile giriş yaptım hata verdi tekrar, yani olmadı..
Yanlış yaptığım bir adım mı var ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevabınız için teşekkürler, farklı numaradan giriş yaptım açtı ama ön bellek temizleyip kendi numaram ile giriş yaptım hata verdi tekrar, yani olmadı..
Yanlış yaptığım bir adım mı var ?
Ben önbellek temizleme sim, aktar dedim farklı numara ile giriş yaptım sonra çıkış yapıp kendi numaramla açtım, aktardığım numaranın sohbetleri falan hepsi duruyordu hepsini sildim ön bellek silince kendi numaramla yine açmıyordu

Son düzenleme:
Üst Alt