Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 117
  • Görüntüleme 9K

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
10t pro için konuşuyorum bu arada. Hocam romdan soğuttun beeee napcam şimdi 🤣

Çin indirirdim ama çinde de bazı problemler çıkıyor
Temalara yönelin sıkıldıkça tema duvar kağıdı değiştirin :) olmadı çok eski sürümlere dönüp nostalji yaparsınız 🤣 ben artık bootloader kilidi kapalı stock rom kullanıyorum sıfır sıkıntı.

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0
imei işlemi yapıldıktan sonra mi kilidi açıldıktan sonra mı oldu bu sorun

bizde mi kilidi açıldıktan sonra olmuştu
Ben 4-5 yıldır orjinal whatsapp kullanıyordum, geçenlerde whatsapp diğer uygulamaları yasaklayınca bizimkide gitti. Halbuki orjinal play store dan indirdiğimiz uygulamayı kullanıyordum. Hiç bir işlem ya da güncelleme yapmadığımız halde whatsapp kapandı.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
bu bir isyan mesajidir. abi bu whatsappta banka uygulamasi değilki içindeki paranin guvenliğini tehlikeye atmamak için en ufak tikirtida cihaza ban atar oldu 5 aydir whatsappi ikinci cihaz olarak telefonumu kullaniyorum sirf yeni telefon alma sebeplerimden biride buydu aldim onda da ayni terane ne oldu ki abi illa 20 yillik numaramizi mi degistirmemiz lazim neye dayanarak orjinal uygulamayi bile sahte uygulama olarak algiliyo whatsapp uygulama ureticisi bu kadar basit muhendislerle mi calisiyorlar. yada kolaya kacip ban mı atiyor zaten neye çok haddinden fazla değer verdiysek kazik yer olduk abi

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
bu bir isyan mesajidir. abi bu whatsappta banka uygulamasi değilki içindeki paranin guvenliğini tehlikeye atmamak için en ufak tikirtida cihaza ban atar oldu 5 aydir whatsappi ikinci cihaz olarak telefonumu kullaniyorum sirf yeni telefon alma sebeplerimden biride buydu aldim onda da ayni terane ne oldu ki abi illa 20 yillik numaramizi mi degistirmemiz lazim neye dayanarak orjinal uygulamayi bile sahte uygulama olarak algiliyo whatsapp uygulama ureticisi bu kadar basit muhendislerle mi calisiyorlar. yada kolaya kacip ban mı atiyor zaten neye çok haddinden fazla değer verdiysek kazik yer olduk abi
Bu sorun sadece xiaomi cihazlarımı yoksa Samsung gibi diğer markalarıda kapsıyor mu ona bakmak lazım. Orjinal uygulama kullanıldığı halde banlaniyorsaniz bunda xiaomininde hatası olabilir.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
hocam xioami ile alakali olduğunu dusunur oldum sifir cihazda bile orjinal uygulama değil uyarisi veriyor, ha ikinci cihazim huawei oda giris segment bir telefon gunluk hayatta kullanacağim cinsten değil onda whatsapp kuruluyor ama ne hikmetse 8gen 1 işlemcili yeni cihazima kurunca sahte olarak algiliyor gelde isyan etme hocam

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
hocam xioami ile alakali olduğunu dusunur oldum sifir cihazda bile orjinal uygulama değil uyarisi veriyor, ha ikinci cihazim huawei oda giris segment bir telefon gunluk hayatta kullanacağim cinsten değil onda whatsapp kuruluyor ama ne hikmetse 8gen 1 işlemcili yeni cihazima kurunca sahte olarak algiliyor gelde isyan etme hocam
Şikayetvar sitesinde baktığımda ekran görüntülerinde sorun yaşayanlar hep xiaomi... Bu xiaomi sonuçta Çin şirketi ve Çinli şirketler veri toplama ve casusluk konusunda sicili kabarık acaba uygulamaya müdahale ediyor ve insanların yasaklanmasına mi sebep oluyor bilemedim.
Ayni şey benimde başıma gelmesinden endişeliyim ama böyle bir sorun yaşarsam bu marka isterse dünyanın en iyi telefonunu üretsin asla almam.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui TN kullanırken bugün sabah Miui global mod 1.0.2.0 kurdum.. Ancak WhatsApp uygulamasını kullanamıyorum. Giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir diye bir uyarı geliyor.. Zaten Play Store üstünden indirdim.. Miui TN Kullanırken yine resmi uygulama kullanıyordum. 3 telefon üstünden WhatsApp uygulamasına giriş yapmak istedim aynı sorun ile karşılaştım. Windows üstünden emülatör ile denedim yine aynı. Hattı başka cihazıma takıp denedim yine aynı :D
Ban yemiş olabilir miyim? Gerçi birşey yapmadım ama aklıma başka birşey gelmiyor. Numara değişikliği yapıldı ancak çözüm sağlanmadı diyen bile var.. Pek çok yere bakındım ancak alınan sonuçlar net değil.

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
modlu WP lerde bu uyarı veriyor çözüm bulacak mı yoksa tarih mi olacak modlu WP bakacagız şuanda bir çözüm yok .
kernelsudan kaynaklanmaz gizli root hiç bir uygulamada hata vermez.
sorum modlanmış WP lerde. genel
Aero kullanıyorsanız onun geliştiricisi orijinal geliştiriciden alıp kendisininmiş gibi düzenleyip paylaşıyor diye biliyorum ve son güncellemeden sonra çözüm bulamadı. Eğer numaranıza ban atmadılarsa indirip sorunsuz kullanabilirsiniz. Ban yediyseniz de bazı çözümler var diye hatırlıyorum.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben muhtemelen ban yedim, denemediğim yol kalmadı :)

Üst Alt