Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 117
  • Görüntüleme 10K

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Telefonuna format at. WhatsApp plus diye arat indir modlu WhatsApp bu . Google play project kapat root varsa kurduğun WhatsApp a girmeden root u gizle hide magisk . WhatsApp a gir numarani girince sms gondere tikla ve ekranda dönüp duran şey çıkarken ekranın sağ boş beyaz tarafina defalarca bas . O WhatsApp güvenlik yazisi açılmıyor o şekilde. Ve Google uygulamari android açısından güncel olsun. Ben böyle kurdum
Bir de WhatsApp numarani girince eğer olmazsa WhatsApp in verileri sifirla ve numaranı tekrar gir ve onaylamadan sağ üstteki 3 nokta isaretine tıkla orada WhatsApp guvenligine ne engel oluyorsa onu yazıyor çoğu zaman ona göre hareket et gardasim

WhatsApp plus anti ban ozellikli devamlı güvenlik yazisi görenler kursun linke tıklayınca direk indirme yapar ( orjinal WhatsApp varsa silin)

Link eklemek yasaksa affola

Ha birde bekleme süresi vardır bunlar olmazsa 3.gun denediğimde kuruldu ama 3 gun bekledikten sonra telefona rom kurmuştum ben ondan sonra oldu ilk orjinal WhatsApp kurdum sonra modluya geçtim

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Telefonuna format at. WhatsApp plus diye arat indir modlu WhatsApp bu . Google play project kapat root varsa kurduğun WhatsApp a girmeden root u gizle hide magisk . WhatsApp a gir numarani girince sms gondere tikla ve ekranda dönüp duran şey çıkarken ekranın sağ boş beyaz tarafina defalarca bas . O WhatsApp güvenlik yazisi açılmıyor o şekilde. Ve Google uygulamari android açısından güncel olsun. Ben böyle kurdum
Bir de WhatsApp numarani girince eğer olmazsa WhatsApp in verileri sifirla ve numaranı tekrar gir ve onaylamadan sağ üstteki 3 nokta isaretine tıkla orada WhatsApp guvenligine ne engel oluyorsa onu yazıyor çoğu zaman ona göre hareket et gardasim

WhatsApp plus anti ban ozellikli devamlı güvenlik yazisi görenler kursun linke tıklayınca direk indirme yapar ( orjinal WhatsApp varsa silin)

Var mı şu an güncel wp plus ?

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-29-23-35-45-694_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-02-29-23-35-45-694_com.whatsapp.jpg
    173 KB · Görüntüleme: 12

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Son düzenleme:

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0

Ha birde bekleme süresi vardır bunlar olmazsa 3.gun denediğimde kuruldu ama 3 gun bekledikten sonra telefona rom kurmuştum ben ondan sonra oldu ilk orjinal WhatsApp kurdum sonra modluya geçtim
Uygulamayı da indirdim, whatsapp ile ilgili her şeyi kaldırıp gönderdiğin uygulamayı yükledim ama olmadı. whatsapp supporttan sürekli yazıyorum mail atıyorum dönüş yok

greenbird

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
Uygulamayı da indirdim, whatsapp ile ilgili her şeyi kaldırıp gönderdiğin uygulamayı yükledim ama olmadı. whatsapp supporttan sürekli yazıyorum mail atıyorum dönüş yok
Ben de WhatsApp'ın destek birimine çok yazdım hatta ekran kaydı da gönderdim fakat maalesef bu konuda ilgisizler.

Resmi WhatsApp'ın 2.24.2.76 sürümünü kurarsanız muhtemelen giriş yapabileceksiniz.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Arkadaşlar kesin olmuyor bunun bekleme süresi bile var 3 gun muhtemelen hemen olmuyor 3 gun bekledikten sonra ilk rom kurcaksiniz farklı bir rom yada yeniden aynısını .Sonra orjinal WhatsApp ile girin sonra attigim uygulamayi kurun

reos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
Şehir efsanesine döndü. Kısaca artık modlu WhatSapp uygulamasını unutun. Resmi haricinde an itibariyle hiçbirini kabul etmiyor ne şekilde denersen dene aynı.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Şehir efsanesine döndü. Kısaca artık modlu WhatSapp uygulamasını unutun. Resmi haricinde an itibariyle hiçbirini kabul etmiyor ne şekilde denersen dene aynı.
Wp plus çalıştı da dün mesajlar gitmiyordu yedekleri yükledikten sonra

Üst Alt